Хювефарма Спорт ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Изгрев, Квартал ИЗТОК, ул. Николай Хайтов", 3А"&markers=София,Район р-н Изгрев, Квартал ИЗТОК, ул. Николай Хайтов", 3А"

Хювефарма Спорт ЕООД

Здравейте!Работих в продължение на 2 г.и половина като счетоводител за Хювефарма ЕООД до средата на 2019 г.Искам да предупредя хората,които смятат да работят там, да се подготвят за голям стрес,непосилни срокове,постоянно текучество,породено най-вече от изключително лошото отношение на финансовият директор Мария Терзиева.Грубото държание,обидите и вменяването на вина,че не си вършиш работата е всекидневно.Любимото й е да събере всички и да крещи по някой,уронвайки авторитета му пред другите и ако посмееш да изкажеш мнение,нещата загрубяват още повече.По принцип не й трябва причина,за да има негативно отношение към някого-решава и го прави.Обожава да сее обиди и подигравки по адрес на колега,който не присъства в стаята.Овъртайма е нещо нормално- не се заплаща,работи се заради нея посред нощите в буквалният смисъл ,работната среда е доста напрегната,служителите почти не разговарят помежду си,тъй като тя крещи и забранява.Срещите с нея винаги са доста неприятни и стресови.Често ми се е случвало да си тръгвам от работа разревана.Най-потърпевши са финансовите контролери,които доста често са с нея докато тя не реши кога им приключва работното време.Нямаше и HR до моето напускане,цялата фирма и ръководството знае за нейното държание,но никой не го интересува и не се взимат мерки.Бонуси се дават,но само ако тя прецени.Заплатите са от доста високи до много ниски-един счетоводител може да взима и 1000 и 3000 лева, въпрос на договорка.Но ако очаквате повишение на парите с времето,няма да го доживеете.За пример,аз обучавах новите служители и те идваха на 2 пъти по-високи заплати и това не се взимаше под внимание.За две години не получих никакво преизчисление.а задълженията ми се увеличаваха.След моето напускане,90 процента от счетоводният отдел също напусна. Единственото полезно,което ми се случи,е че завързах добри приятелства там.Има и свестни хора,но нещата не са се подобрили и към днешна дата.В другите отдели е малко по-нормално ,но като цяло,напрежението се усеща.Това в най-кошмарното работно място,на което съм била и се радвам,че напуснах.Не се лъжете,ако искате да сте здрави и да ви уважават.Дано съм била полезна на някой,колкото съм и искрена.

Бях поканена на интервю във въпросната фирма от Ирена Куманова. На самото интервю ми се стори доста авторитарна и надменна. Държеше се все едно, че отсрещната страна няма право на мнение, а процеса е едностранен и трябва да приемеш всичко, което тя ти казва. Задава въпроси, но не изслушва, нервничи и казва че нямало време. Защо тогава е насрочила интервю? Както и да е. Попита от кога можете да започнете работа, тъй като те искали човека да може да започне веднага. Явно бяха доста на зор. Сещайте се защо. Някой бяга от там и те търсят сега нов баламурник ако може да започне на часа. Отвърнах, че почти веднага мога да се присъединя, което на дамата явно й хареса за да не си дава зор да прави още интервюта. Стигнахме до онази деликатна част с парите. Казах, под какъв минимум не бих започнала работа и че това е моята минимална граница. Видимо тя се съгласи. След два ни бях поканена на второ интервю. Получих оферта да започна работа там, но изумлението ми бе огромно защото офертата на надменната госпожа беше с 350лв. под това което аз й бях казала и се държеше по начин, по който едва ли не аз бях длъжна да приема и не само това ами да бъда благодарна, че едва ли не ми били направили оферта! Учудено я попитах защо тогава ме викат втори път след като се разминаваме значително в очаквания и предложение, а тя явно свикнала сляпо да й се подчиняват се ядоса и ми каза, че оттегляла офертата! Тя оттегляла оферта, която аз никога не съм приемала! Правете си изводите ако започнете работа там какво уважение можете да очаквате и какво отношение от Ирена Куманова, която си мисли, че целият свят е в краката й и хората са длъжни да бъдат благодарни, че ТЯ великата Директорка им прави предложение.Това е от мен драги кандидати,за работа в Хювефарма, а пък Вие сами преценете дали си струва загубата на време за интервю, а тежко Ви ако не приемете офертата й, може и да Ви запомни и да Ви се ядоса.

Бях на интервюта във въпросната фирма и накрая ми казаха условията за започване на работа...Предлагали 15 дни платен отпуск, тъй като "..били просперираща фирма и не можели да си позволят да спазват закона, т.е КТ"...Цитирам по памет лицето Ирена Куманова...:) Просто им каза,че са ми ясни и не ми се занимава с тях!

Известно време работих в тази фирма, за което и до ден днешен дълбоко съжалявам. Работих в счетоводния отдел и съм изключително разочарована. Отношението на ЦЕНКА ХРИСТОВА - гл. счетоводител и МАРИЯ ТЕРЗИЕВА - фин. директор към хората е изключително лошо, арогантно и неприемливо. Държат се със служителите си все едно са парцали. Изнудват хората да стоят до късно вечер, като това време не се заплаща. Не разрешават да се ползва цялата полагаема платена отпуска от 20 дни, ползваш само 10 и то задължително през лятото, а за останалите те карат да разписваш фиктивна молба със стара дата, че си я изпозлвал, без да има каквато й да е компенсация. Не дават фишове за заплата. Не може да се излиза в обедна почивка.Стресът, напрежението, виковете, обидите и крясъците са непрекъснати. Текучеството е доста голямо,непрекъснато търсят хора за отдела, тъй като никой не се задържа дълго там. Работната среда е непоносима. Когато напуснах не ми платиха последната заплата, поради което сега търся правата си по съдебен път.

Преди да започна там бях прочела коментарите тук, но си помислих, че може би вече не е така, реших да пробвам и направих голяма грешка. Наистина условията на работа там съсипват психиката и здравето на хората. Не губете времето и здравето си с тази фирма, просто не си заслужава!!!

Напълно съм съгласен с мнението споделено от AntiHuvepharma....... няма такава фирма!Експлоататори!
Да не говорим за отношението към персонала......вие сами си преценете дали сами да си съсипете нервите там!
Моят съвет: намерете си, дори и малко по-нископлатена работа, но си запазете спокойствието. Заплатата, която ще получите в Хювефарма, ще се окаже, че не би ви стигнала да си платите лечението на заболяване, причинено от тях!
Това е жалката истина.

как се кандидатства за работа във фирмата???

Можете ли да ми кажете нещо повече за тази фирма.
Какви са условията на работа?

tova E NAI TYPATA FIRMA NA SVETA,ako ste rabotoholici -ok, rabotete tam,no ne si zaslujavat nervite,Pla6tat mn dobre, daje izklu4itelno dobre no nqmash gram ama gram svobodno vreme.Otno6enieto kum personala e ujasno, kolegite sa vseki raboti sam za sebe si.i dokazatelstvo za tova e teku4estvoto na hora-non stop nqkoi napuska,horata koito rabotqt tam stoqt samo zaradi parite
slava bogu 4e se osyznah i napusnah na vreme
Hora ne se podlugvaite ot visokoto zapla6tane
ne si struva raboteneto v takava eksploatatorska sreda
Ujasni sa

Фирмата е лидер в една изключително атрактивна и перспективна сфера. За съжаление отношението към персонала е доста експлоататорско, малко хора вършат изключително много работа,извънредните часове не се компенсират, а са нормално явление.Текучеството е огромно- за 20 човека офис- за една година има 10 напуснали.....Няма уважение към труда на персонала от страна на висшия мениджмънт.