Банка Пиреос България АД /img/frontend/nomap.png"

Банка Пиреос България АД

Всчки Вие, които се оплаквате от работата си, от заплащането... не знаете какво е да си безработен в тази криза :(

Може ли някой да ми каже как протича самото интервю? Казаха ми да си припомня английския  и счетоводтвото.

Здравейте!За огромно мое съжаление все още съм служител в НАИСТИНА НАЙ-ДОЛНАТА И СКАПАНА ВИЗАНТИЙСКА БАНКА.Една дума от казаните ми на интервюто не беше изпълнена.14 заплати,ама друг път.Обиколил съм доста клонове и съм на мнение,че персоналът е под всякаква критика.Всички ние нямаме никакъв стимул за работа.500 лв заплата-срамно е.Който има възможност да не кандидатства изобщо,защотот ще бъде безкрайно разочарован.Ако все пак вече сте почнали и сте нови,то се пригответе да загубите много нерви.Действам си нещата и се надявм следващият път да пиша в този форум,но вече като бивш служител.

Искам да попитам обявите за свободни работни места в Банка Пиреос обявяват ли се или се назначават хората с връзки, както на много други места? От 6-7 месеца съм бивш банков служител и ежедневно следя обявите в jobs.bg и по сайтовете на банките, активно си търся работа и имам голямо желание отново да работя в банка... Днес от позната научих, че са назначили жена в клона в Горна Оряховица преди 10-15дни и останах изумена, защото на сайта на банката не е имало обявено свободно място за този клон, нито в бюрото по труда, и в jobs.bg не са пускали обява!?

По закон предизвестието е до 1 месец!
Това е може би една от най-гадните гръцки банки.Стиснати експолоататори.Работодателите трябва да зпомнят много добре,че искат ли мотивиран,съвестен и отговорен персонал трябва да осигурят добри условия за труд,да се отнасят с уважение към служителите си,и заплатите да са над средните за страната!В БГ заплатите са като на работници на плантация в Зинзибар....стигат само за тоалетна хартия и хляб.....
  Всеки мрази стиснати работодатели!Отпуснете ги тия кесии бе скръндзи!Искатели качествени служители давайте добри заплати....ако ли не прибирайте персонал който не може да се реализира в няколкото от най-добрите банки:ПИБ,Корпоративна търговска,Инвесбанк,Общинска банка....

Здравейте, бихте ли ми казали дали предизвестието при напускане на Банката е 3 месеца или 1?

Прочетох само негативни мнения тук! Предстои ми закупуване на кола и трябва да преведа парите по сметка в тази банка. Дали автокъщата не е комбина с банката и след като преведа парите да не успея да си получа колата? Кажете коректни ли са към клиентите си в подобни случаи?

Във всички банки е така. Особено що се отнася до отношението на човешки ресурси към бивши служители - лъжене и плюене. Един колега напусна. От страх да не си изкара клиентите от банката, от ЧР го изкараха най-конфликтната личност в България - карал се с клиентите, карал се с колегите ... Само дето в убийство не го обвиниха. А то на момчето му писна да се занимава с глупости и с постигане на невъзможни цели.
Ако някой от човешки ресурси чете този форум - не вярвайте на колегите си от други банки. Те нямат изгода да назначите бившите им служители, защото ще им вземат клиентите.

Бивш служител съм на тази банка. Работата в банката е под всякаква критика, човешките ресурси също (включително създават лошо мнение за теб навсякъде след като напуснеш и след това ти е трудно да си намериш работа). Нещо което се е случвало на мои колеги. Най-некъдърните са на най-високо ниво, поставят ти цели които са неизпълними, отношението е унизително понякога, шефовете само си измиват ръцете се теб. Заплащането е много ниско за работата която ти дават, изискванията им големи и също така се гледа на добро око на извънредната неплатена (разбира се) работа. Незнам как някой още не ги е съдил!

искам да изразя крайно негативното си отношение към тези хора като бъдещи работодатели. Въртят една обява по цяла година. Проведох 3-часово интервю на английски с някой си служител,който знаел език. Били много доволни. След 3 месеца се обадих да ги попитам какво става, след като обявата продължава да се върти. Никой не пожела да говори с мен по телефона. Били заети. отидох на място и те ми казаха, че преговаряли, ама ако не станело с тези, с които преговарт за заплащане ще се обадят. На въпроса ми след като преговарят защо още въртят тази обява, не получих отговор.
Както някой е коментирал. Безкрайни интервюта за нищо, а обявата се публикува на всеки две седмици вече цяла година.