Банка Пиреос България АД /img/frontend/nomap.png"

Банка Пиреос България АД

Преди 16 години грозният Данаил Начев е досаждал на Красимира в ПМГ Враца, а след като момичето поема по път си започват да я преследват и тероризират. Данаил е програмист и се ровят на момичето в информацията. Боклукът е имал пълен достъп до стария лаптоп на момичете и изглежда са намерили как да продължат да й четат информацията и да я тормозят. Тези врачански боклуци смятат, че Красимира им е собственост и не я оставят намира откакто са завършили ПМГ Враца преди 16 години.

Гнусната ви курва Смилена Татарска да не се подиграва с Красимира, защото момичето е над нивото й...Следете си гнусната курва и спрете да се занимавате с Красимира. Момичето няма общо с такива пропаднали боклци като Смилена. Коя е гнусната курва Смилена, че да не дава на Красимира да си живее живота и да я прибира при някакво селянче от Враца Вацата...Красимира няма такива контакти. Осъзнайте си превъртелите курви, че сте смешни. Гледали сме ви ай-пи адресите и знаем кой къде влиза и с кой комуникира. Красимира с тези ненормални няма общо.

Разпитали сме за Смилена Татарска и курвата е по-ниска от тревата. Ходила е да спи с прост войник на Стара Загора на име Михаил. Красимира няма общо с тези хора. Гледали сме им контактите и сме им следили ай-пи адресите в интернет. Смилена е откачена и ниска курва от Враца. Забъркали са нарочно името на Красимира с никсата курва Смилянка.

https://www.facebook.com/chapkana Този е от многото на ниската курва Смилянка.

Нали знаете колко получава тъпата ви курва Смилена Татарска в картов отдел? Кажете на простата си курва да остави съученичката си Красимира намира, защото момичето не й е никакво и бедната ви курва няма право да се занимава с нея. Смилената ви е горда, че всички мъже спят с нея...Мисли се за много желана...Боклука ви от картов отдел се има за богата и красива жена с мизерната си заплата...

Кажете на гнусната си курва Смилена Татарска да остави съученичката си Красимира намира. Момичето не я е понасяло понеже е пропаднал боклук и не е искала да излиза с такава долнопробна курва. Тъпата ви курва Татарска принуждава Красимира да ходи при някакъв селянин Вацата от Враца и лъже, че момичето им е била приятелка. Красимира не понася тази гнусна курва и обкръжението й селско.

В Пиреос имате много ненормална и проста курва на име Смилена Татарска. 10 години следи своя съученичка на име Красимира, която пътува в района на Карибите. Смилена е изключително долнопробна и е ходила на Стара Загора да спи с прост войник на име Михаил, а съученичката й Красмира въобще не е искала да има контакти с въпросната Смилена и обкръжението й...Стоят зад прословутите звукови атаки.

Smilena Tatarska - Supervisor Operations Card ... - LinkedIn
bg.linkedin.com › smilena-tatarska-4726643b

Възможно най-глупавата банка която може да съществува, а за Наталия Славова да не говорим. КРАЙНО НЕКОРЕКТЕН РЪКОВОДИТЕЛ - Назнача служителите без никакв опит в банковата система и очаква да работи като другите които са там от 5г. Обеща едно, а става съвсем друго. Назначава хора, при положение, че вече е купена от друга банка И ТЕЗИ служители са обречени. Иначе е много мила и мазна, но не се подлъгвате- много е зле

ето още интересни неща, който открих

Може ли да кажете как протича стажът? Какви задачи ти дават за изпълнение, какви са задълженията на стажанта?

Банката е идеална за първа работа на много млади хора - всеки ден е интересен и те учи на нещо.
Работих в централата, където колегите са млади и сговорни, работата е много и интересна, и винаги разнообразна.
Да си намериш добре платена работа в днешно време в София не е трудно, но винаги ти трябва опит и знания. В това отношение банката беше безценна - взеха ме малко 22 годишно момиченце от улицата, а когато след 7 години реших, че вече е време да порасна, се оказа, че 7 години в банка са сериозно предимство при кандидатстване за работа, практически за около година на новата си работа изкарах и парите, които в банката не можах.
И все пак, понякога още се просълзявам, когато се сетя какво загубих, когато напуснах - страхотно задружен колектив, удовлетворяваща работа, атмосфера на огромно взаимно уважение, и най-вече - великолепното ръководство на дирекцията, които те водят за ръка като родители, когато имаш нужда, но чуват мнението ти като на равен, когато стане въпрос за нещата, които вършиш ти. Беше прекрасно - хем като огромно семейство, хем като училище, в което все пак ти плащат. Когато напуснах, оставих зад гърба си около 200 човека, които мога да нарека свои приятели.