БОВИС АД /img/frontend/nomap.png"

Аз се присъединявам към всички който казаха че тази фирма не струва.!!!! МОЛЯ ВИ ХОРА НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ РАБОТА ТАМ!!!!!!!! заплатите са не повече от 500лв бонуси НЯМА и Ваучери също,не си губете времето със тази фирма,никакво уважение както и никакво издигане.Просто пълна скръб,и късане на нерви.

Защо ме изтрихте това е мнението на всички. Мнението на моето място е доста подлизурско всички познават писателя/срам ме е да му спомена името/. нещата се усложняват още повече от днес се дават отпуски ваучери за октомври не са давани вчера един колега припадна а те го изкарват пил но той не е . Всеки върши това което не му е работа но такива са правилата. Отношението към тези които изкарват парите е като към роби-ако ти изниса, С ЕДНА ДУМА ЛОШО.

Фирмата е много добра,Дават добри заплати,Работи се съвестно благодарение на добрите ръководители в това число едно едно прекрасно момиче,като човешките ресурси,която си знае работата,Станислава и един прекрасен технолог по производството ЕВГЕНИ,човека завод,прекланям му се и му желая всичко добро,това е един невероятен МЪЖ,който не спи,мислеики си за завода.Тук е момента да кажа и за едни страхотени началник смяна,като Сашо и Ицо,които са като майки за работниците.

Аз да ви кажа чесно тази фирма хич неструва.Бях работник в нея закратко и ме съкратиха.Имам бебе на 7 месеца и още немога да си намеря работа.Бях дал всичко от себеси за да започна работа в ВВВ и след дълго чакане мечтата ми се сбъдна,ама за кратко.Не се лъжете,тази фирма не си заслужава,караш най-големите трошки,лъжеш клиентите и за капак си отиваш.Лошо за тези който вярват още в ВВВ.От това печели само конкуренцията им.Те са с тройно по голямо присъствие от ВВВ в обектите.Хората се умориха от лъжи и чакане,стига толкова!

Тази ваша фирма е голяма измама.Идва един от вашите представители при мен и се разбрахме да продавам вашите продукти,без да получавам нищо за това.След два дни разбирам,че момчето е съкратено.Много се изненадах,защото той беше един от малкото,които си вършат качествено работата.Накараме да премахнем конкуренцията и да работя само с ВВВ.
КАТО НЕ СИ ЦЕНИТЕ ХОРАТА,НЕ СЕ ЧУДЕТЕ ЗАЩО НЕ РАБОТИМ С ВАС!!!!!!!!!

Незнам какво са ти казали на интервюто, но не е вярно! Първо заплатите са много ниски,второ това което вършиш в работното си време не си заслужава парите който ти плащат и трето отношението към персонала е равно на нула.И така като обобщим всичко се получава доста лошо мнение за тази фирма и ето за това не се лъжете да почвате работа в нея ВСИЧКО Е САМО ЛЪЖИ И ПРАЗНИ ОБЕЩАНИЯ КОЙТО ЗАПОЧВАТ ВСЕ ОТ ДРУГИЯ МЕСЕЦ.....................

Днес бях на интервю.Имаше още доста кандидати преди и след мен.Хората които интервюираха ми направиха много добро впечатление.Определено не са "лаладжии" и знаят точно какво търсят.Фирмата има стратегия ,ясни и точни правила за работа,доколкото разбрах заплащането също е на ниво,а работната седмица е пет дневна.Пожелавам на всеки да се яви на подобна среща.Тогава ще се убедите,че "апетитните" места за работа в България не са изчезнали напълно.Успех на всички,които търсят по-добро място за своята реализация!

Geri....ne znam shte kandidatsvash li ili za drugo t triabva tazi informacia...no do goliama stepen horata v kompaniata sa podceneni. Az ot vreme na vreme kupuvam za moi obekti v Sofia tehni produkti - ama dobre che e beshe Jorko - toi e menidjur za Sofia i s nego se raboti strahotno - za ostanalite na sredno uprvlensko nivo ne znam, no kato gledam tova momche kak hvurchi bachka moga da sipredstavia kak iurkat ostanalite - a parite sigurno sa kakto v ostanalite firmi - niski za rabotata koiato vurshat. Kato gledam i komentarite po-dolu maj firmata ima nujda ot niakoia dobra duma ...ama da se potrudiat za neia.

някои може ли да ми каже средното управленско ниво горе-долу какви пари взима? Спазва ли се работното време или трябва да се остава и след това? отпуски, празници, почивни дни....? Благодаря!

пълна скръб