ДОМО Стил / DOMO Style /img/frontend/nomap.png"

ДОМО Стил / DOMO Style

Като заплщане беше над средното,преди кризата.Сега са прд фалит вратите се внасят на друга фирма чиито собственик е един от служителите,за да ибягат от кредитори.Въпрос на времее да затвори "врати",до няколко месеца . Питам,кой ще върне парите на хората които са дали капаро?

Днес посетих магазина в търсене на интериорни врати.
Трябваше да почакам персонала да си изпуши цигарите за да ми се обърне някакво внимание. Въпреки това се наложи да ги вдигна от бюрата за да получа информация относно даден артикул.
Руса девойка ни изгледа криво...благоволи да се изправи и да дойде, като през цялото време ни гледаше втренчено и всячески показваше досадата си от нашите въпроси.
Според мен фирмата може да насочи средствата си вместо в наемането на подобни човекоиди в инвестиция за наличност на склад, а не да се налага да се чака 2 месеца за една врата?!
От прочетеното за фирмата дотук се отказах да се обадя в офиса им и се съмнявам, че думите ми ще имат някакъв ефект.
Но със сигурност това ще е последното ми посещение в този магазин!

Tova po-skoro e schetovodna kyshta, a ne tyrgovska firma. Nqkoi, taka da se nareche manageri predstaviteli na administraciqta , koito si nqmat i predstava ot upravlenie na hora sykrashtavat slujiteli, koito ikarvat i tehnite zaplati, vmesto da pomislqt kakva druga strategiq da prilojat, che da uvelichat oskydnite prihodi. No yavno do tolkova im stiga kapaciteta ...

Тъпа фирма. Пълни аматьори. Да не говорим за шуробадженащината. Тромава система на работа. Управляващи с болни амбиции и никакви възможности. Заплащането е под всякаква критика.

Това е най измислената фирма ,която може да съществува.Не си мислете ,че като продават горе-долу евтино стоката им е качествена.Само ще ви кажа ,че собственика Светльо Бонев обикаля по света и по точно Китай и купува най некачесвената стока за малко пари и после я продава в България естествено на добри пари за българския потребител,така че хора не се лъжете да купувате от тях,защото много ще съжелявате!!!

Имате ли някой мнение за тях?