РАДИАЛ ООД /img/frontend/nomap.png"

РАДИАЛ ООД

Работих на Симеоновско шосе,със заплащането никога не съм имал проблем.Но колегите ми бяха винаги пияни или надрусани,а регьоналния Борислав ги защитава тъй като казва, че нямало работници.Станах неудобен въпреки че,си вършех работата за заеманата от мен длъжност,но не удобрявам пиене през работно време и държа всеки дори и мой колега да си върши съвестно работата.Което не ставаше тъй като те не бяха в състояние за това още по средата на работния ден.

Работата си е гърч малко но е сравнително добре платена. Колегите и атмосверата на работа са много приятни.Заплати се плащат навреме.

Ще разкажа една случка ти си прави изводите вчера вечерта гледам на колата че има винт забит в гумата отивам към един часа през ноща... Идва човека и казва разбира се спукана е гумата ще я лепим ли и аз му викам да ама то е и за изправяне така .. и аз викам добре изправим лята джанта със залепена гума за скормната цена 40лв. като сега джантата е крива щот този гледа да ми вземе парите и сега колата бие на дясно ама не е луд тоя дето яде баницата, а тоя дето му я дава.. Прави си ти заключения.. !

И аз искам да знам как е там....ама....никой не пише...

Моля кажете си мнението...ако имате...