Денев Инженеринг ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Денев Инженеринг ЕООД

Хора, не кандидатствайте за работа и не работете в тази фирма и другата на фамилия Деневи Агенция за аварийна и противопожарна защита АД! Само ще загубите ценно време и ще ви струва доста нерви. Най-много година и половина да издържите на напрежението, отровната атмосфера в офиса и гадното отношение от страна на работодателите, ако преди това не измислят за какво да ви уволнят ей тъй, защото може би сте обидили майка Денева, примерно, с гневен поглед или тон.
Прочетете предишните отзиви и решете сами! Дори на счетоводителката, която започна там с връзки, не платиха последната заплата и напусна разочарована и огорчена.

Преди години станах свидетел на грозна сцена: г-н Денев-баща крещеше и обиждаше своя служителка в мое присъствие! Държеше се като тотално... с психически отклонения.
Още не мога да се отърся от това преживяване!

Досещам се кой е "Муцката" с мнението му по-долу за "прекрасните" Деневи. Истинското му мнение далеч не е такова, написал го е от криворазбрана лоялност, тъй като получава от това семейство материална облага в замяна на услуги.
Освен това става свидетел как дори служители, назначени с връзки, след време напускат със скандали и не получават последното си трудово възнаграждение и обезщетения. Текучеството е сериозно, отношението е грубо и невъзпитано /тук не говорим за човечност/, заплащането е под средното, натоварването не е съобразено с възможностите. Накратко, не работете в тази фирма - ще издържите най-много година и нещо, това ще Ви струва много нерви и дори може да се разболеете.

Здравейте!
Прочетох доста внимателно мненията тук, интересува ме какво е положението за София. Виждам че търсят хора, но и там ли е същото пренебрежително отношение към персонала, и заплатите пак ли са така мизерни.
В крайна сметка живота не се свършва с една фирма която и да е тя, аман вече от комунистически кадри, научени на мързел.

Доста бивши колеги са споделяли негативните си мнения,но като гледам много от тях се трият умишлено.Фирмата е под всякаква критика,колкото и да се мъ4ат да отсяват информацията при тях по хубаво няма да стане
С тия техни4ески раководители,които нямат елементарна представа от работата която вършат,от там и организацията им много куца.И наи лошото е 4е там толерират само такива ли4ности,а не тези които си разбират от работата и знаят какво правят.С две думи-колкото и да сте закьсали тази фирма не е варянт,тьрсете друг.

Мили дами и господа,бихте ли внесли някаква яснота?Последно довлни или недоволни сте? Посочете положителните и отрицателните неща във фирмата?

Във Варна има още две такива фирми и всички са на бивши офицери от пожарната. И в трите фирми отношението към служителите е от средата на миналия век-ТОТАЛИТАРНО!
Гледат само да се напечелят, а когато опре до служителите започват да се правят на ощипани и да викат. И нали служителите им в повечето случаи са бивши техни подчинени от системата, мълчат и роптаят само помежду си.

Познавам лично сем.Деневи. Те са страхотни, хора които знаят мястото си. Вие какво искате да се държат с вас като с приятели, че тогава какво ще стане? Вие/работниците / ще правите каквото ви скимне, а работата ще си стои. Всеки трябва да си знае мястото, кой е работодател и кой работник. А синът им Калин е страхотен мъж, мъж на място..Поздрави
Ана вас като не ви харесва направете так , че вие да командвате, а не вас да ви командват........

В какво се изразява лошото им отношение?
Аз някакси не мога да си представя как някой ще ме мачка с земята, и ще очаква да изкарвам пари за него :)
Моля бъдете по-конкретни.

Ходи се из цялата страна. Сбръчкваш се от път за едното нищо. Плащането е супер мизерно. Никаква коректност. Мислят си че са яхнали коня и никой не може да ги стигне. Колегите стават но само заради тях не си струва. Нищо не можеш да научиш и не те и учат.Само те гърбят. Потенциал за развитие е на думи. Шефовете не си държат на уговорките. Не се плаща обещаното а за извънреден труд да не говорим. Ако си умрял от глад може да се пробваш ама с отвращение.