Груп 4 Секюрити Сървисиз България АД /img/frontend/nomap.png"

Груп 4 Секюрити Сървисиз България АД

Искам да кандидатствам за работа във вашата фирма.
На 22 съм с лично оръйжие,тренирал съм джудо,в момента се занимавам с фитнес,работил съм 4 години като стационарна охрана.
Също така съм работил в СОТ и в дискотека.
Притежавам свидетелство за управление на мпс категория Б.

Влязох да хвърля едно око за бившата фирма.
Работих до 2004 год. Нещата тогава бяха наред. Заплащането редовно, заплатата беше над средната за региона. И най-важното - имаше ред и дисциплина. А това е най-важното в този бранш, ако ти изнасят условията и заплатата - стой, ако мислиш да спиш, къркаш, да се скатаваш или да крадеш - изобщо не почвай!
За Николайчо от предния пост - леле, евентоално този е бил полицай в икономическа полиция!!! Явно е случил на шурей/баджанак...Николайчо, първо, това не е сайт за подаване на документи за работа, второ в G4S имат изключително правилно отношение към бивши милиционери и военни. От първите по-крадливи няма, вторите - колкото са надути, толкова ги и мързи.
Поздрави и успех на новобранците

Бих желал да кандидатствам за работа във вашата фирма, като охранител в гр.Пловдив. Казвам се Николай Николов Николов на 45 г. и живея в гр.Пловдив.Притежавам висше икономическо образование, лично бойно оръжие и шофьорска книжка, категория "С". Бивш служител съм на икономическа полиция в МВР.Надявам се на ясно, точно и коректно отношение от Ваша страна. Тел. за евентоален контакт: 0898 71-33-22 , 0889 40-80-32. С уважение: Николай Николов Николов

Не човешко отношение на регионалния. Играе си на мои и твои  хора. Това много тежи и изнервя работниците.Най- накрая трябва да се вземат мерки срещу него.

Всеки нормален човек би си задал няколко въпроса: Дали една добра,стабилна и коректна фирма може да допусне и изобщо да си позволи такова текучество на кадри? Що за световно известна фирма,може да срива авторитета си,като наема палячовци и клоуни? За каква сигурност може да става дума,за каква охрана и инкасо???

Фирмата е номер едно в света,но не и в Бългрия..Могат да те затрупат с лажливи обещания и да си останеш с надеждата,че нещо ще се промени.Аз лично чаках наивно почти 9 години,и дочаках само лъжи...
Всичко това води до изнервен и подтискащ работен ден,в една среда от тъпи и издухани колеги,които вместо да ти пазят гърба,могат да ти забият нож в него..Когато става дума за охранителна дейност,триабва да се работи с мъжкари,а не с женски полови органи...

Фирмата като потенциал за развитие, работна среда и възможност за реализация е световен лидер, но не и нейното поделение в България. Тук нещата в последните години са един непрекъснат процес на обратно развитие. Професионализмът е един от най-големите недостатъци за служител, независимо от позицията.

Елате и вижте как е в Разград. Каква работна среда, какво чудо. Какви ти привилегии, какви 5 лева. Уважение - ха, ха, ха. Заплащане - ха, ха, ха, ха ....

Фирмата не е лоша .Води всички осигуровки .Плаща на време , па макар и малко .Изискванията са доста ,но ако имаш желание ще се справиш.Условията на труд средни зависи от обекта ,бил сам на няколко обекта и имам различни впечатления.Най-тежки са тези при които се занимаваш с хора .

Абе има какво да се желае. На средно ниво се опитват да оправят нещата ама от София май нещо се дърпат. Незнам дали така им е по-добре или просто не им се занимава с "провинцията"