ИРИ ТРЕЙД АД /img/frontend/nomap.png"

ИРИ ТРЕЙД АД

Ето какво мисля и аз, след като изкарах близо три години в тази фирма.
Чудя се от къде да започна?! Нивото но управление е под всякаква критика. Тук се работи на принципа, обещавам, но само до тук... Уж големи планове, големи амбиции и пак до тук. Няма никакъв шанс, за човек да върви на пред, да се развива, защото по-ниската половинка от "висшия" мениджмънта е с толкова големи комплекси, че Наполеон Бонапарт би му завидял. Да, тук се плаща на всяко 30 то число, но само и единствено, това, което е по договор, всеки бонус, който е бил обещан, като увеличение на заплатата, се спира, веднага щом по-ниския уж шеф реши, че ти не си достатъчно добър за големите му критерии. Винаги съм бил точен, честен и съм вършел с желание своята работа, но когато постоянно те подминават или чакаш с месеци за едно елементарно решение, нещата с времето губят своя смисъл и образ. Това е семейна фирма, която според мен върви към своя бавен, но сигурен крах. Фирма пълна с пенсионери, които крадат, лъжат и най-лошото е, че им вярват. Изключително ниско ниво на колегиалност, партньорство и приятелство. Тук всеки чака да стане 17.30 и нищо друго не го интересува освен да си тръгне. Да, има бонуси веднъж в годината, но те пак са според преценката на така наречения генерален изпълнителен директор. Но повярвайте ми, никой освен един търговец не взима нормален бонус, независимо от това колко е била силна търговската ни година.
Постоянно се шепне в ухото, че всички я крадат, че никой не работи, че всички са некомпетентни.
Тук "клюката" е на водещо място в управлението на персонала. Всичко се поддържа със сплетни и интриги.
Внимание, задължително, всеки, който започне работа тук да се пази от "баба", ще разберете, за кого ви говоря. ;) Ако имаш идеи, ако имаш желание да вървиш на пред, това не е твоята фирма, но ако си флегматичен, неамбициозен и загубил интерес от живота, то ти си добре дошъл в тази фирма, изградена от клюки, селяци и комплексари.

Когато си на интервю, са едни големи обещания колко много пари ще изкарваме .След година осъзнаваш ,че парите който изкарваме са само за едната страна.

Бягайте далеч и не се обръщайте назад от тази фирма,,,,,,само нерви и проблеми ви чакат,интриги и злобно отношение,,,колкото и да работите ще ви кажат че стойте....неблагодарници.....

УПРАВИТЕЛКАТА Е ЛУДА ИСТЕРИЧКА, ГЛАВНАТА СЧЕТОВОДИТЕЛКА И ТЯ КРЕЩИ ЗА ЩЯЛО И НЕЩЯЛО, ЧАК СЕ ТРЕСЕ ОТ ЗЛОБА И СИ МИСЛЯТ, ЧЕ ВСИЧКИ СЪМ ИМ РОБИ. АКО МОЖЕ НЕ ЗАПОЧВАЙТЕ НАЗНАЧАВАТ СЕ ПОСТОЯННО ХОРА И СЪОТВЕТНО СЕ УВОЛНЯВАТ ИЛИ ПО-УМНИТЕ НАПУСКА. ПО ГОЛЯМАТА ЧАСТ ОТ КОЛЕГИТЕ СА ОК, НО СЕ НЕ ЗНАЕ И ТЕ ДО КОГА ЩЕ ИЗКАРАТ. УВАЖЕНИЕ НУЛЕВО. БЯГАЙТЕ ДАЛЕЧ ИЛИ СЕ ОПАРЕТЕ И ПАК ИЗБЯГАЙТЕ

Някой може ли да ми каже нещо за офиса в гр.Русе?

Кака е шампионка с "искам", единственото важно нещо е да си точно в 9,00 на работа, в 9,01 вече се е сринал света. Тотална липна на уважение към персонала. Отношението е тип "крепосничество".

Предходното мнение е напълно правдоподобно и напълно изчерпателно описва трагичната ситуация в това жалко подобие на фирма. Явно ....... е предценил, че Кака ще му свърши работа, но как точно се е излъгал не е ясно.Моето мнение е, че всичко се дължи на силно изразения селски манталитет на Кака.

Генералната директорка - комплексирана, некомпетентна но с мания за собствена значимост (без реална база), опити за панибратски отношения с подчинените и заедно с това демонстративно неуважение, хистеризирана с абсистентни изблици. Говори и обещава неща които после не изпълнява. Поставя подчинените си под удар ако тя е сгрешила и трябва да поеме отговорноста. Готова е да фаворитизира отделен послушник без значение от това какъв е реалния му принос за работата.
Стига да е сервилен и да "пърха" наоколо. Държи системно хората до късно без особена необходимост и компенсации за това.
Не може да сформира колектив и още по-малко да го съхрани, ръководи и мотивира. Пълна скръб. За сега фирмата съществува само защото "външни фактори и интереси" наливат и "препират".