Гопет Транс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Гопет Транс ЕООД

Здравейте! Моля за актуално мнение за фирмата.

Изключително съм разочарована от фирма Gopettrans
Некоректно безотговорно и нагло държание !
Неспазване на правоотношенията и изключително невъзпитано държание!

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Аз съм само с добри впечатления от фирмата. Не съм напуснала, защото исках, а защото ми се наложи. Бих се върнала отново някой ден, стига те все още да ме искат. :) Имах най-разбраната шефка, най-забавните колеги и най-коректните работодатели. Рядко се срещат толкова честни и добри хора като Златка Дучева и Петър Петров. Мога да кажа само хубави думи по техен адрес, но, за да не звучи сладникаво, просто ще им пожелая да не се променят. Има много хора, които истински ценят усилията им да накарат служителите си да се чувстват сигурни и удовлетворени. Един бърз пример - няколко дни, след като започнах в Гопет, ми се развали колата. Всичко се случи сутринта на път за офиса. Шофьорът, който ни возеше, не можеше да ме изчака, тъй като трябваше да свърши нещо друго, и Ирина (HR) ми плати таксито, за да стигна от Драгалевци до Казичене. Не ми се беше случвало фирмата да ми плаща за таксито, с което ще стигна до местоработата си. Почувствах се неудобно, но ми стана и много приятно от милия жест и вниманието.
P.S. Много хора изтъкват като недостатък факта, че фирмата се намира в Казичене. За мен си беше супер - чиста, нова, красива сграда с всички възможни удобства, далеч от навалицата и шума.

Фирмата се опитва да е на европейско ниво, но само на външен вид. За да постигнеш някакво развитие в най-добрият случай трябва да си дете на собственика. Експлоатацията е на изключително ниво. Трябва да си 24/7 на линия на служебния си телефон, което в началото ти се казва, че не е необходимо, но ако се задържиш започва да се коментира, ако не го правиш. Ирина Станчева е най-некомпетентният HR. Няма собствено мнение, разтяга лукуми и накрая в прав текст ти казва, че е по-добре да си търсиш друга работа. Повечето колеги са страхотни хора, за ръководството мога да по споря. Има мениджъри на екипи, които са си повярвали прекалено много. Отношението им към подчинените им е безкрайно не коректно. Ако имаш неблагоразумието да поискаш да се развиваш в компанията, ще изкарат от 300кладенеца вода защо не може и накрая ще се опитат да те принудят да напуснеш. Фирмата е супер ако сте готови да стоите и да мълчите на хора, които смятат, че разбират от всичко и сте готови да тъпчете на едно място години наред без да се развивате. Да ви трият сол за дребни неща, като неглижират всеки един от успехите, които сте постигнали за фирмата.

Крайно несериозни. Правят интервю. Обещават да дадат обратна връзка, но не го правят. Не казват нищо за заплащане, но те питат ти какво очакваш. Малко привилегии. Може да си намерите и нещо по-добро.

Здравейте! Някой може ли да даде информация към настоящия момент как стоят нещата във фирмата? Чух, че имат нова школа за обучение, която е добра, добър социален пакет и като цяло човек има какво да научи там, но има и доста противоположни мнения... така че - моля за съвет! Благодаря! :)

Хубава офис сграда, хубави зали, страхотно посрещане и организация на транспорта за служителите, които нямат личен автомобил. Имат хубав социален пакет, който включва карта за градски транспорт, осигурен транспорт до работа, карта за стол, който готви за тях, както и договор с верига оптики за отстъпки и всяка година прегледи. Фирмата осигурява сладки за рождения ден на всеки служител, така че той да не носи нищо за почерпка. Интервюто си е абсолютно от корпоративен тип (има много съвети в ютуб които могат да са ви от полза), със стандартни въпроси, тест по английски език. Вълшебният "кастинг" преминава в 2 етапа първо среща с въпросната HR-ка, която някой по - надолу нарече "свинка" и ръководителя на екипа, за който кандидатствате. Втория етап е със същата тази закръглена женска и нейната шефка.
Като цяло останах с много добри впечатления от отдел администрация. За останалите отдели нямам никаква представа. Струва си да се пробвате там, защото докато пребивавах в сградата не видях напрегнати и измъчени лица, явно хората са доволни. Аз лично не съм доволна от локацията на офиса им.

Zdraveite ,

Pisha kato bivsha slujitelka vav firmata . vijdam che poslednite komentari sa protivopolojni i ot 1-2-5 intrrvuta niama kak da pridobiete realna predstava za neshtata vav firmata. Tova me nakara da napisha komentar za firmata , kato chovek koito e rabotil v neia.
Kato cialo firmata e hubava i rakovodstvoto misli za slujitelite si . Nai vajnoto i osnovnoto za vas kato kandidati e v koi ekip shte popadnete . Tova e osnovnoto . V niakoi ekipi moje da nauchite mnogo i da se razviete , v ddrugi da poluchite prenebrejenie i neuvajenie ot "specialisti " v bransha . Stavala sam svidetelka na otvratitelbo otnoshenie ot rakovoditel ekip kam asistenti i stajanti. Firmata e goliama i rabotata vi e izcialo v ekipa i zavisite ot nego i rakovoditeliat mu . Dokato az biah vav firmata ne vidiah da se naemat hora s opit . Naemat se hora kato asistenti i stajanti na smeshni pari , da varshat chernata rabota vav otdela , kato malka chast ot tiah ( v povecheto sluchai ne nai kadarnite ) stavat speditori .
Otnosno HRkite , istinata sashto e posredata i sam sklonna da viarvam na negativnite komentari . Firmata zagubi s napuskaneto na predishnata HRka ...
Obshto vzeto ako niamate opit ( koeti sam 90 procenta sigurna che e taka ) gopet shte vibl predloji dobri uslovia za start v karierata , niakav vid firmeno obuchenie ( makar da ne e na visoko nivo ) no tova moje da e za smetka na samouvajenieto i dostoinstvoto vi . Ako ste gotovi da gi pojertvate tova e firmata za vas .

Много грозен коментар - свинка, комплекси. Аз бях на 2 интервюта в Гопет, свинки не видях. На всяко интервю бях с различен служител човешки ресурси, такава била политиката, на второто даже бях с мениджър на екипа, в който искам да работя. След първото ми се обадиха след няколко дни, второто мина скоро и все още чакам .И на двете интервюта бяха мили и любезни, даже ми предложиха вода/кафе, а на първото интервю питах момичето за един приятел, който търси стаж и тя ми обясни много подробно. Не знам за какъв точно стаж е кандидатствала дамата от коментара, те в Гопет официално стажантска програма за тая година не са обявявали още или поне аз не съм виждал. За моя човек ми казаха да пусне СВ, ама като цяло официалната програма била напролет, вече не помня кой месец ми каза. А пари пък как се коментират - на мен ми казаха и на двете срещи, че се прави официално предложение, питаха ме аз какво очаквам, ама не им е политика да казват заплати на първа среща, щото питах специално. Така че нещо много ме съмнява да са й казали на кандидат-стажантката, че ще работи за 500лв.

Като гледам последните двама коментирали, почвам да си мисля, че нещо конкуренцията в бранша се е раздвижила и тези дори не са били на интервю в Гопет....Много грозен език, наистина. Моите впечатления са много добри, на второто интервю даже си говорихме каква кариера искам да правя, как искам да се развивам.