Гопет Транс ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Гопет Транс ЕООД

Zdraveite ,

Pisha kato bivsha slujitelka vav firmata . vijdam che poslednite komentari sa protivopolojni i ot 1-2-5 intrrvuta niama kak da pridobiete realna predstava za neshtata vav firmata. Tova me nakara da napisha komentar za firmata , kato chovek koito e rabotil v neia.
Kato cialo firmata e hubava i rakovodstvoto misli za slujitelite si . Nai vajnoto i osnovnoto za vas kato kandidati e v koi ekip shte popadnete . Tova e osnovnoto . V niakoi ekipi moje da nauchite mnogo i da se razviete , v ddrugi da poluchite prenebrejenie i neuvajenie ot "specialisti " v bransha . Stavala sam svidetelka na otvratitelbo otnoshenie ot rakovoditel ekip kam asistenti i stajanti. Firmata e goliama i rabotata vi e izcialo v ekipa i zavisite ot nego i rakovoditeliat mu . Dokato az biah vav firmata ne vidiah da se naemat hora s opit . Naemat se hora kato asistenti i stajanti na smeshni pari , da varshat chernata rabota vav otdela , kato malka chast ot tiah ( v povecheto sluchai ne nai kadarnite ) stavat speditori .
Otnosno HRkite , istinata sashto e posredata i sam sklonna da viarvam na negativnite komentari . Firmata zagubi s napuskaneto na predishnata HRka ...
Obshto vzeto ako niamate opit ( koeti sam 90 procenta sigurna che e taka ) gopet shte vibl predloji dobri uslovia za start v karierata , niakav vid firmeno obuchenie ( makar da ne e na visoko nivo ) no tova moje da e za smetka na samouvajenieto i dostoinstvoto vi . Ako ste gotovi da gi pojertvate tova e firmata za vas .

Много грозен коментар - свинка, комплекси. Аз бях на 2 интервюта в Гопет, свинки не видях. На всяко интервю бях с различен служител човешки ресурси, такава била политиката, на второто даже бях с мениджър на екипа, в който искам да работя. След първото ми се обадиха след няколко дни, второто мина скоро и все още чакам .И на двете интервюта бяха мили и любезни, даже ми предложиха вода/кафе, а на първото интервю питах момичето за един приятел, който търси стаж и тя ми обясни много подробно. Не знам за какъв точно стаж е кандидатствала дамата от коментара, те в Гопет официално стажантска програма за тая година не са обявявали още или поне аз не съм виждал. За моя човек ми казаха да пусне СВ, ама като цяло официалната програма била напролет, вече не помня кой месец ми каза. А пари пък как се коментират - на мен ми казаха и на двете срещи, че се прави официално предложение, питаха ме аз какво очаквам, ама не им е политика да казват заплати на първа среща, щото питах специално. Така че нещо много ме съмнява да са й казали на кандидат-стажантката, че ще работи за 500лв.

Като гледам последните двама коментирали, почвам да си мисля, че нещо конкуренцията в бранша се е раздвижила и тези дори не са били на интервю в Гопет....Много грозен език, наистина. Моите впечатления са много добри, на второто интервю даже си говорихме каква кариера искам да правя, как искам да се развивам.

тази фирма е меко казано прехвалена. Отношението на хората е повече от пренебрежително. HR служителите са доста подигравателни с хората, като проявяват голямо самочувствие. Явно не само аз мисля така, съдейки по другите коментари. Бях на интервю, след, което ми казаха, че ще ме потърсят в срок от две седмици и така и не го направиха. За което много се радвам. Хубаво е все пак в обявите си да поставят реални критерии или да отбелязват, че търсят "хора с връзки". Останалите кандидати няма как да влязат в организацията им. Затова и хората там масово напускат и текучеството е толкова голямо. Моя съвет е да изберете друго работно място, където хората със сигурност биха оценили качествата Ви

Не си губете времето в Гопет! Там ви имат за нищожества и самочувствието им е до небето. Кандидаствах при тях за стажантска позиция, като ми беше обяснено, че трябва да чакам 2 седмици да получа отговор дали съм одобрена на следващ етап и ако съм, ще ме извикат на 2 интервю с мениджър вече и оттам пак трябва да се чака 2 седмици, за да разбереш дали те взимат. И цялата тази простотия за 500 лева?! Първоначално ме питаха колко очаквам, при коета аз казвам като за стажант поне 600-700 лева, а ейчарката свинка каза ама как може толкова да искаш много е.. После взе да ме разпитва какво съм щяла да избера ако ми предложат повече в друга фирма, дали ще избера тях, при което аз й обясних, че много зависи от фирмата, от мениджърите, дали ми допадне фирмата и тя мен да хареса също и така. Направо ми повиши тон при обявените от мен "хилядарки" 600-700 и се заяждаше през цялото време с мен. Друго, което явно ядоса свинката с комплекси е, че я питах какво харесва в компанията, при което директно ме разстреля с отговора ама какво целиш с тоя въпрос и впоследствие отговори, че просто е имало свободна позиция и тя е отишла там. Каква мотивация само! Доволните служители си личат от 100 км без значение дали са ейчари или друго, а в тази прехвалена компания явно освен да се надуват и да си избиват комплексите върху хората друго няма. Естествено не ми върнаха отговор изобщо, не в рамките на е седмици, а хич. Изключително съм им благодарна за това, защото навреме се спасих от отвратително място за работа. Моят съвет към тях е да наблягат на човешкия фактор, защото с такова отношение фалитът не им мърда...

Здравеите.преди да постспя в Гопет транс всеки казваше добри неща за тази фирма, но се оказа точно обратното. Станах свидетел как се забавят заплати как несе исплаща инзвънредния труд които надвишава в пъти нормата как колеги които отсъстват поради семеини причини (починал близак ,болен и тнк..) си заработват времето което са отсъсъвали как колеги се уволняват заради исказване на мнение от госпожа Борисова как клиенти също си тръгват заради неиното държане наглост и непристоино поведение как се работи по 18 дни без почивен ден и по 13 часа на ден как се гони колега че дължи на фирмата 1.50 лв всеки ден а в същото време Борисова задържа извънредния труд с месеци как ви се одържа от заплатата за неща за които нетрябва или нямате вина за това как неви се исплаща или дава отпуската която ви се полага как стари и кадърни кадри си подават молбите за напускане почти всеки месец а са там от откриването и. Оказасе както и почти в цяла българия едно и също само гледат да те истискат колкото могат. Жалко че претендират за водеща европеиска фирма с добра въжможност за развитие ...самоче , вече съм в европа и виждам какви огромни са разликите.единственото за което съжалявам е годините които загубих там и за колегите приятелите които останаха .за тези които ще почнат работа там еми препоръчвам ви да погледнете някаде другаде не случаино всеки ден Гопет пуска обява за нови складови работници и успех

Izkluchitelno Ne korektna firma ot stana na zaplashtane i grafik na rabota! Otnoshenieto sprqmo slujitelite v sklada e pod vsqkakva KRITIKA!!! V nachaloto predi skluchvane na trudoviq dogovor izkluchitelno mili i drujelubni hora (Rukovodstvoto) sled koeto s techenie na vremeto neshtata se promenqt korenno razlichno ot strana na rabota i povedenie sprqmo slujitelite v sklada. Otnosno natrupanite inzvaredni chasave KOITO trqbva da budat izplateni taka i ne se izplashtat ili Vi puskat kompensaciq ili taka ako moje da se kaje Gorite s tqh. Glavnata prichina idva ot gospoja Borisova nachalnik sklad!! Dosta hora zapochvaha rabota v sklada no taka i ne uspqha da si izkarat Izpitatelniq srok na dogovora skluchen s tqh !! Dosta ne korektni sprqmo slujitelite !!!!! Uspeh na Budeshtite kandidat Slujiteli !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

има ли бивши служители с които мога да се свържа и да поговоря

дайте някаква информация за склада-спазва ли се работното време,заплащане,отношения в колектива.благодаря

Как е положението във фирмата към днешна дата? Добро ли е заплащането?

Моля за мнение каква е ситуацията в мениджмънта ?
имам предложение и се чудя как е работата там...