X /img/frontend/nomap.png"

Умря циганката ... та сами почнахте. Иначе поздравления, ако всички служители мислят като Вас.

За фирмата ли? Ами станете наши клиенти и ще се уверите как работим ние.Наистина мисля, че няма по-добри от нас.Затова ние сме НОМЕР ЕДНО.Защото и собственика на фирмата е НОМЕР ЕДНО.Оценките по-ниски от 5 са за това защото винаги има какво да се желае по отношение на заплащане и колеги нали така?А нали се сещате, също ,че за да сме номер едно е за сметка на нещо, така че е отразено в свободно време.Но понякога това е и индивидуален проблем, а не на фирмата.Тук е наистина едно много добро място за работа и за развитие.

Фирмата е уникална - както по високото ниво на изброените показатели, така и по много други. Късметлия е всеки, който работи за или с нашата фирма. Ръководството и екипа са много добри и ефективни.
Щастлива съм, че работя за такава фирма, и се гордея с този факт.