К И В - Юлиан Велев ЕТ https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=Разград, ул. КНЯЗ БОРИС, 41, ет. 1, ап. 2&markers=Разград, ул. КНЯЗ БОРИС, 41, ет. 1, ап. 2

К И В - Юлиан Велев ЕТ

2 точки от 1 мнение

От страна на ръководството уважение няма. За тях всички са роби, идват и си отиват. Не се толерира никаква инициатива, никакви съвети и идеи, ако ви попитат за мнение след вашия отговор ви се казва че те имат много по-добро решение а вие мислите тъпо. Постоянно ви се напомня че сте тъп и не ставате за нищо и заради това всичко което правите трябва да минава през шефа или по-стар служител. Обучение никакво естествено.
Абсолютно никакви привилегии. Дава ви се шанс да работите под пълно унижение и в приятна мизерия.Колеги има колектив няма. Всеки идва и си бачка нещо по неговите си неща и после си тръгва.
Тази фирма не заплаща. Льжат, че ще платят. Като ще ви изтискат от труд. Ще се правят на имаш ли ми доверие или не.
Ще се изнервят при думи като: договор , пари.