БСД България / BSD Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

БСД България / BSD Bulgaria

Много „интересен” подход – бивш служител се интересува как вървят нещата от страниците на това жълто издание. Може би не познава никой на когото може да се обади, за да получи достоверна информация. Толкова е глупавичък, че се доверява на анонимни мнения, който може и да не са написани от служители на фирмата. Знае се, че в този сайт се публикуват мнения с цел манипулация. Целенасочено се пускат слухове с цел сриване на рейтинга. Публикуват се непроверени и некоректни „факти” със същата цел. Естествено има и такива, който просто го ползват, за да се оплачат. Хората, който злословят анонимно, трябва да се замислят върху личностните си качества. А тези, който им вярват, също трябва да се замислят дали не се оставят да бъдат марионетки в ръцете на анонимни автори.

Фирмата съществува ли още; извършва ли дейност? Някой ако знае нещо по въпроса моля да сподели, бивш служител съм и ми е интересно на къде вървят нещата, оправили ли са се колегите...

Много хора си тръгнаха огорчени и с право.....ръководството не се вслуша в никой,и вместо това започна да хули и да заплашва с пръст.Жалко за фирмата-имаше потенциал-при първа възможност изчезвам.

Фирмата става единствено за резервен вариант ако на някой се наложи да поработи няколко месеца докато търси нещо по-добро. Нищо не би оправдало "компромисите", които трябва да търпи всеки служител на БСД. За тези които се застояват по-дълго това говори, че имат сериозни затруднения в намирането на работа, нека не губят надежди разбира се, всичко се постига с търпение.

Изключително странно е кой тъпунгер си е позволил да ползва фамилята ми?!?!?!?!?
Този палячо -Стивън "Тодоров",може да ме потърси ако има някакви претенции към мен.....
Никога не бих се отрекъл от перфектните си колеги,за да правя реклама на умиращ организъм...Цялата ситуация ми е супер смешна-посмешище,цирк......типично груба селска проява-детска му работа :)))
Та по темата,СМЕШКОТО позволил си да напише предните два коментара може да ме намери,когато поиска-ще му напълня тиквата с кофти емоции....не свършват интригите в този гнилоч.....
ГНУСОТИИТЕ някой ги прави там някъде....хората само ги описват СТИВЪНЧО ТОДОРОВСКИ-смешен....няма такава трагикомедия!!!!!

Положението в БСД - България се подобрява, макар и с по-бавни темпове отколкото ни се иска.
За съжаление от фирмата си тръгнаха интелигентни, качествени хора и това несъмнено оказва влияние.

П.С
Относно преднишният коментар на г-н Тодоров(ако е той) - мнението му е изключително странно. Всикчи знаем, че именно той изписа много от гнусотиите в този форум.

Ами тук мненията са малко крайни,не бива да се гледа само в черно или само в бяло.Споделям,че има какво да се иска още,но вярвам,че нещата ще се коригират към по добро.Сега не е неква казарма или концлагер там,аз отидох-продобих нови знания,и в момента ,в който реших да напусна -напуснах...не съм бил задържан насила :))))...Който не му е кеф да си търси късмета другаде,или ако го е страх,да не остане без работа да разговаря с шефовете.приказки от типа-мноо е гадно тука,ама ше седим,ме насочват към мисълта,че просто не може да се намери алтернативна работа,или пък не е толкова гадно....
Поздрави и успех на всички!!!!

От известно време текучеството беше предимно в посока напускане, т.е. фирмата "оредя". Явно не успя да се справи с конкуренцията и новите изисквания на пазара. Управителя не трябваше да ощетява работниците си за неговите грешки, грамотен или не трябва да носи отговорност.

само едни празни обещания.това е въпросната фирма.нищо реално просто не знам как съществуват такива фирми.инче хората работят добре и са къдърни кадри,но за съжаление управителя и от рода хора който като говорят лъжи в един момент започват да си вярват.

Заплащане - обещаното не е ниско, но когато дойде време за получаване на заплатата управителя започва да се крие в кабинета си, като му звъннеш по телефона ти казва, че е зает, а когато най-сетне успееш да разговаряш с него се той се "учудва" защо счетоводителката (сестра на жена му) не ти е платила все още. Тя пък не може да му влезе в театралната постановка и пита как да плати като тои й е наредил да уреди по спешни плащания. За командировъчни трябва да идеш на врачка да ти предскаже кога ще ги получиш. За уважение поставям нулева оценка, защото уважението се показва не само с усмивки и любезности, а с изпълнение. Същото важи и за привилегиите. За фирмена сигурност не може да се говори - всеки проект е несигурен заради ежедневно безсмислено разискване и нищо свършено в срок. Потенциал за развитие - няма начин без заплата! Местоположението не е важно, ако работата върви, така че не му обръщам много внимание. Колегите са отлични специалисти и много добре се сработват но не се задържат. Работната среда е добра, докато не се намеси съпругата на управителя. Не знам каква точно и е функцията, но контролира всичко и само създава смут без да каже нещо полезно или практично.
Искам да напомня, че това е форма, в която се дава мнение за работодател, а не в която работодателя се оправдава и плаши.