БСД България / BSD Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

БСД България / BSD Bulgaria

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM

Аз пък съм доволен от фирмата.Работя от януари 2020г.Заплащането не е никак лошо.За сега няма проблем с него и каквото съм се разбрал с г-н Младенов е изпълнено.И да има си хора-подмазвачи,натегачи,интриганти,завистници и прочие.Тези хора са навсякъде и няма оттърване от тях.ЗА ЩАСТИЕ ТАКИВА ХОРА ТУК НЯМА.Затова аз съм на мнение че както искам да се отнасят с мен така и аз се отнасям към другите.А ако не получа съответно същото отношение това си е за сметка на другия.Началника е съвестен и отговорен.Винаги е готов да помогне с каквото може.Аз работя там,за сега ми допада естеството на работа и ще работя до когато мога.

Края на 2018 г. положението е същото. Заплатите са мираж. Тинко продължава да лъже както и преди. Променено е само името - Фибрант.

Никога не са ме унижавали така както в БСД.Там не си служител а роб.

"ХА ХА ХА" Звучи точно като професор Вучков. :) В 'BSD' определено има един такъв човек....... Нали господин Младенов.

do ХА-ХА-ХА:

имаше само един човек там, коЙто бъркаше употребета на "които" с "който".
"и" и "Й" са различни букви от азбуката - използват се в различни случаи.

Може и да има уволнени но в пъти по-малко от напусналите, г-н ха-ха-ха. Година и нещо без БСД и вече взимам по-висока заплата, няма ги опашките пред "счетоводството", няма ги измислените договори, няма ги смехотворните лъжи. Световната криза може и да не се усеща в БСД, защото за БСД важи една друга криза, започнала преди световната. От пусто в празно

Кой ли е този ха ха ха?!?!
Нямало уволнени ли?!?!? я опитай пак...

Понастоящем фирмата се справя отлично с кризата,уволнени няма скоро се очаква повишение на заплатите,и всички служители са спокойни за бъдещето си-освен тези,които по една или друга причина не са част от БСД,и сега използват анонимната арена да изкажат съжалението за настоящото си положение!!!

Напротив, поинтересувах се след разговори с няколко бивши колеги, които казаха че нямат работа и са застрашени от принудителни отпуски. Просто исках да прочета допълнителни мнения.
Сайтът ни най-малко може да се нарече жълт, а е по-скоро чудесен инструмент. Който е запознат с фирмата винаги може да разпознае стила на постингите от управата, така че няма да повярва на плитките лъжи. А за рейтинги е абсурдно да се говори...