БСД България / BSD Bulgaria /img/frontend/nomap.png"

БСД България / BSD Bulgaria

Края на 2018 г. положението е същото. Заплатите са мираж. Тинко продължава да лъже както и преди. Променено е само името - Фибрант.

Никога не са ме унижавали така както в БСД.Там не си служител а роб.

"ХА ХА ХА" Звучи точно като професор Вучков. :) В 'BSD' определено има един такъв човек....... Нали господин Младенов.

do ХА-ХА-ХА:

имаше само един човек там, коЙто бъркаше употребета на "които" с "който".
"и" и "Й" са различни букви от азбуката - използват се в различни случаи.

Може и да има уволнени но в пъти по-малко от напусналите, г-н ха-ха-ха. Година и нещо без БСД и вече взимам по-висока заплата, няма ги опашките пред "счетоводството", няма ги измислените договори, няма ги смехотворните лъжи. Световната криза може и да не се усеща в БСД, защото за БСД важи една друга криза, започнала преди световната. От пусто в празно

Кой ли е този ха ха ха?!?!
Нямало уволнени ли?!?!? я опитай пак...

Понастоящем фирмата се справя отлично с кризата,уволнени няма скоро се очаква повишение на заплатите,и всички служители са спокойни за бъдещето си-освен тези,които по една или друга причина не са част от БСД,и сега използват анонимната арена да изкажат съжалението за настоящото си положение!!!

Напротив, поинтересувах се след разговори с няколко бивши колеги, които казаха че нямат работа и са застрашени от принудителни отпуски. Просто исках да прочета допълнителни мнения.
Сайтът ни най-малко може да се нарече жълт, а е по-скоро чудесен инструмент. Който е запознат с фирмата винаги може да разпознае стила на постингите от управата, така че няма да повярва на плитките лъжи. А за рейтинги е абсурдно да се говори...

Много „интересен” подход – бивш служител се интересува как вървят нещата от страниците на това жълто издание. Може би не познава никой на когото може да се обади, за да получи достоверна информация. Толкова е глупавичък, че се доверява на анонимни мнения, който може и да не са написани от служители на фирмата. Знае се, че в този сайт се публикуват мнения с цел манипулация. Целенасочено се пускат слухове с цел сриване на рейтинга. Публикуват се непроверени и некоректни „факти” със същата цел. Естествено има и такива, който просто го ползват, за да се оплачат. Хората, който злословят анонимно, трябва да се замислят върху личностните си качества. А тези, който им вярват, също трябва да се замислят дали не се оставят да бъдат марионетки в ръцете на анонимни автори.

Фирмата съществува ли още; извършва ли дейност? Някой ако знае нещо по въпроса моля да сподели, бивш служител съм и ми е интересно на къде вървят нещата, оправили ли са се колегите...