Интерлийз ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, бул. ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ, 135А&markers=София,Район р-н Младост, бул. ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ, 135А

Интерлийз ЕАД

Заплащането е над средното на пазара, но след първата година. Има допълнителни социални продобивки - здравно осигуряване, карта за градски транспорт. Колегите са страхотни и висококвалифицирани, с изключение на някои мениджъри, но те са по-скоро изключение. Има възможности за растеж в компанията. Почти никакво текучество на персонал - една от най-добрите компании в България! За съжаление местоположението и офис сградата в която се помещава фирмата е кофти, а и няма къде да се паркира :)

Една от най-добрите организации, в които съм бил. Добро заплащане, възможност за развитие, качествени служители.

Възнаграждението е доста над средното за сектора, фирмата е водеща в бизнеса си и има сериозен акционер. Натоварването е циклично, има силни и слаби периоди. Работната среда е добра, позитивна, но зависи и от отдела в който се работи, така че има различия по организацията. Служителите са сред добрите професионалисти в лизинга, има значителен натрупан опит и създаден ред в бизнеса.
Местоположението на офиса е добро за клиенти, но не толкова за служители, които не живеят в източната част на София.

!

Ужасно място. Що се отнася до мен, заплащането беше колкото да преживявам, мизерия отвсякъде!
Уважение?! Такова животно там НЕМА! Правеха ме на гъз на общо основание, но не винаги бях виновен аз. Старите пушки винаги са прави...
Единствената привилегия беше картата за градски транспорт. С тази заплата друг начин за придвижване беше немислим. Освен пеша, може би.
Сигурност за мен нямаше там. И избрах да си тръгна сам, за да не ме изритат.
Работа има за целия китайски народ и за поне половината индийски и за да я свърша както трябва, сигурно трябваше да си взема едно походно легло и да не излизам от офиса.
За потенциала за развитие мога да съдя само по отношение на моя милост. Такъв може и да е съществувал, но нямаша как да разбера, защото положението ми беше нетърпимо.
За местоположението ще попитам само: 7-и километър на \"Цариградско шосе\" как ви звучи?
Колегите си разбираха от работата, но за почти никого не мога да кажа друго хубаво нещо.
Работна среда - кошмар!

Доста добра организация...

Доволен съм една от най-добрите компании в България!

Поне за мен ситуацията беше такава...