Интерлийз ЕАД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, бул. ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ, 135А&markers=София,Район р-н Младост, бул. ЦАРИГРАДСКО ШОСЕ, 135А

Интерлийз ЕАД

До 2012 горе-долу беше добре при стария шеф, заплата чисто 1200, след това всичко тръгна на долу. Добрите практики бяха подменени от луди идеи, преструктурирания и провалени проекти на Фъфела и Пелтека. 2015 изгониха шефката на търговския отдел и той умря. След 2017 почти 60% от колегите напуснаха или ги принудиха да напуснат. Аз с радост си тръгнах от онова място, с малко съжаление за загубеното време от финансова гледна точка и развитие. Сега работя 10 пъти по-малко, взимам 2 пъти повече. Успех на кандидатите и дано това да не ви е единствения избор!

Много съм разочарована от тази така наречена компания.
Бях на интервю преди половин година,наложи ми се да ги чакам половин час да се съберат 4 човека, след това чаках да се освободи стая, накрая вече се чудих дали не са сбъркали и не са ме извикали за интервю за мениджър на фирмата, а не за обикновена административна длъжност.Отношението към човек, който е решил да си смени работата е потресаващо и неуважително,въпроси като уволниха ли ви от предишната работа,или явно е,че не работите по специалността, която сте завършили,защото не сте успели да се реализирате и прочие, голяма наглост, но както се казва дай на глупака малко власт и му гледай сеира.А едната дама, която беше на интервюто само ме гледаше, нищо не каза, а само се подхилваше.На края на интервюто ми казаха, че ще ми се обадят за обратна връзка, каквато и да е тя до 3 седмици,щели да правят интервюта 3 седмици, че кой прави интервюта 3 седмици?Всичко ми беше ясно и естествено и след 3 седмици ни стон,ни вопъл.Така пускаха няколко едни и същи обяви постоянно след 2 месеца ми звъннаха пак да ме поканят на интервю смешна работа направо и то за 750 лв.

Бях на интервю преди време. Казаха ми, че много скоро ще ми звъннат. Мина доста време. Не са ми звъннали.Изпитах разочарование от липсата на уважение и обратна връзка от този работодател.Всяка фирма с претенции за значимост уважава хората, които са отделили от време и средства да се подготвят и явят на интервю. Да си търсещ работа не означава, че си нещо като белязан или втора категория, само защото си решил да опиташ при тях. Още на входа на фирмата като главен HR има една изключително неприветлива жена с мургав цвят на лицето, занемарени дрехи, неподдържана коса и ужасни обноски. Не зная какво се опитва да демонстрира, но в никакъв случай поведението и не кореспондира с изискващата се корпоративна визия и продажбена стратегия на компанията за ръст в продажбите и лидерство на пазара, така масово рекламирани. Чудя се, как е възможно, изпълнителните директори да поверят подбора на кадри на очевиден непрофесионалист и злобен човек, който освен всичко друго изпитва явна ненавист и непочтеност към кандидатите за работа там.
Средния менижмънт са нормални и компетентни хора, но без право на мнение в подбора за хората с които ще работят.
Високомерие и демонстрация на престорена любезност се усети в поведението на останалите "висши"мениджъри, които непрекъснато в разговора демонстрираха голяма "компетентност", която обаче не си пролича нито в изказа, нито в някакви изисквания или дебат между нас. Явно ние хората търсещи работа, придобили опит,градили име и кариера, просто сме някакви натрапници в тяхната велика структура и само им губим от времето. А какво ли е отношението към клиентите? Нужда от лизинг имат хора с различен обществен и имуществен статус.
Останах с едно горчиво убеждение, че тези "извънземни" хора, няма как да постигат в бъдеще плановете си и много скоро ще останат без нормални служители. Едва ли имат "вечни", сигурни договори за управление. Никой не е вечен.За управление на хора и бизнес с финансови активи се иска и отношение, човещина и отговорност. Всичко е преходно.Със сигурност и други са го забелязали.

Бях на интервю за работа и поеха ангажимент да се обадят на всички кандидати (одобрени и неодобрени) в сряда, но пропуснах да попитам коя година. Минаха повече от 5 седмици и не благоволиха да изпълнят поетия ангажимент. Изключително непрофесионално и несериозно! Това е показателно колко сериозна фирма са. Когато не можеш да изпълниш нещо, не го обещаваш-толкова ли е сложно?! Ако и към служителите си подхождат с такива празни обещания....

Бях на интервю педи време. Казаха ми, че до две седмици ще ми звъннат и се загубиха като старите пари. След три!!! месеца се обаждат да питат имала ли съм интерес от позицияна, че малко се били забавили. Изключително непрофесионално и несериозно! Ест. вече имах работа, но се направих, за да им чуя офертата. Срочен договор (нямаш право да напуснеш 1 год. иначе дължеш обезщетения на работодателя) и крупната сума от 700 лева месечно. Хахаха... Надявам се да няма отчаяни хора, които да им се вържат - защото това и за чистач не е приемливо. Казах им, че са неадекватни и ми се разсърдиха като малки деца. Бягайте от такива.

Нещо повече за фирмата към този момент , като заплащане , работна среда, работен процес , натоварване.

През 2007 закупих мотоциклет на лизинг от Интерлийз.В договора имам гаранция от 4 години.Сервизните документи както и гаранционните НЕ  ми бяха прдоставени от лизинговата компания и до днес(10.07.2013).В момента съм прекратил плащанята по лизинга ,а те ме съдят за това,като продължават да отказват да ми предоставят дължимите документи за да ползвам гаранцията,която вече изтече и аз НЕ мпжах да се възползвам от нея.За мен са НЕКОРЕКТНА фирма граничеща с престъпно отношение.

Здравей те сега разгледах сайта на компанията и неоткрих къде са побликувани свободните позиции за работа.Някои дали може да ми помогне?Благодаря

Предлагат над-средната заплата и бонуси, не е много удобно местоположението, повечето неща са подредени и ясни. За мен определено са от добрите фирми в бранша.

Заплащането е сравнително добро за сектора. Фирмата е стабилна, лидер на пазара на лизингови услуги по всички показатели. Освен карите за градския транспорт има допълнително здравно осигуряване в стабилен здравноосигурителен фонд, ваучери за храна, възможности за обучение и др. Работата е доста, но пък работната среда е прекрасна. Местоположението е удобно за клиентите.