УниКредит Лизинг АД / UniCredit Leasing AD /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Лизинг АД / UniCredit Leasing AD

Е, след като сте отворили темата за Св. Дж. и аз да ви кажа нешо за тази велика и измислена PR-ка. Където и де е работила до сега винаги е гонена скандално поради интригантство и сплетни. Сега е при нас с връзки, човек е на някакъв баровец от Булбанк и се смята за недосегаема. Всичко което чуе го носи на шефовете, като не пропуска да го разкраси в типично неин стил. А това се харесва на шефовете и така печели здрави позиции. Пазете се от нея и не и се доверявайте.
Да, има и други подобни ништожества при нас, благодарение на които заприличахме не на шивашки цех, а на гнездо от оси. Нека да помислим и за нас и да вземем нештата в свои ръце.

ХаХа, това за Св. Дж. ми хареса определено:) Тази т. нар. PR-ка, която прилича по-скоро на махленска клюкарка:)Пълно е с такива интриганти и селяни в тази компания.Дано новото ръководство ги поукроти малко, че заприличихме на някакъв шивашки цех, а не на финансова институция.

Дълго време работих в тази лизингова компания.Още преди лизингите да се обединят.Фирмата, когато беше малка, бе по-устойчива, а след всяко едно обединение на компанията се промени и статуквото.Вътрешен ред няма,проблеми-винаги,нискоквалифициран персонал,който не умее да работи, като едно цяло и затова стават издънки.Преди беше друго,сега вече не!

Няма по-объркана фирма от Уни кредит лизинг - пълен хаос и батак. Никой няма и желание да се оправи. Цари безхаберие и апатия. Липсва цел и стратегия, никаква пазарна ориентация, негативно отношение към клиентите, невъзможност за елементарен контакт и т.н. Интригата обаче е на почит и уважение, там тя е всекидневие и начин на живот.
Абсолютно смешен мениджмънт - един италианец, един румънец и една австрийка за аромат, която не знае защо е тук. Имаше един, с който се олицетворяваше фирмата (П.М.), но след неговото напускане цирка стана пълен. А на всичкото отгоре секретарката (Свилена Джатолова) се изживява в ролята на директор и смешен PR като се опитва да организира медийно присъствие с някакви измислени успехи. Вижте само последната им изява от 12.11.2009 за ветрогенератори - смешна и жалка история.
Не е препоръчително нито да се започва работа там, нито да се ползват услугите им. Бавно и постепенно загиват, всъщност така и трябва - никой няма нужда от подобна гнила структура.

Май сте объркали потребителското кредитиране на Кларима с лизинга! Първо четете за коя фирма става въпрос и после пишете.

Не се подлъгвайте по празните им обещания.Юркат за голям оборот,непрекъснати заплахи и sms- и, цял ден на крак и това за някви кирливи 270 лв.Бонусите са недостижими, лихвите високи. Абе с две думи - далеч от тази фирма.В нея има пари ама само за шефовете.Командват те неквалифицирани млади и нафукани регионални.Търсели много квалифицирани кадри - ха ха ха и кой ще е този квалифицирания дето ще им стои за тези пари? Аз нямаше да стоя дългонищо,че не съм високо свалифициран кадър в тази област !!!Голяма лъжа е тази фирмичка !!!

По скапана компания на света няма .За всичко могат да искат пари , но когато си искаш фактура няма никой компетентен да ти я даде. Работниците там явно спят.Лично съм звънял 300 пъти , но фактура неполучих а това е измама.Телефонистките се държат като богове и не те свързват с никого , ако искате спокойствие никога лизинг при тях.
ЛИЧНИЯТ МИ ТЕЛЕФОН 0888354212 - НИКОЛАЙ
Надявам се , че някой от шефовете ще прочете това и ще вземе отношение

Аре стига глупости бе. Човек на оня, човек на тоя. Всеки се договаря за заплата си, който не го устройва просто си отива. Ако не може (или не иска) да си намери по-добро предложение, да си седи на д-то и да си трае. Инача бакиите са много и голями, но хайде някой с малко повече опит да ми каже къде не е така. Фирмата има един огромен проблем и той се казва HR. Трагедия, за която безплатното кафе е най-голямото постижение в кариерата им. Служители всякакви, но в такива голями колективи е така. Тръгнаха си много "читави" хора , но слава богу, както някой беше казал "и много ни освободиха от присъствието си". Има и много коментари от хора, които така и не са разбрали, за коя компания са работили, добре, че вече не част от групата. Каква регионална на Бургас??? Какви магазини???

За жалост е вярно, че Уникредит в сегашния му вид, е много тромава и неманеврена компания. Не са много служителите в нея пред пенсия, напротив - средната възраст според мен е около 35 г. Има стройна организация и добра работа в един отдел - този на "Личен състав", но не "Човешки ресурси", а само личен състав в лицето на служителя, който обработва заплатите, и обслужва връзката с държаните институции.Във всички други отдели правата и отговорностите са много размити, принципът е "да прехвърлим работата на колегата" и дори да имаш желание да докажеш потенциала си, няма обективна възможност за това.

Уникредит е голяма, тромава машина, с мизелно заплащане и пълна с хора на предпесионна възраст. Охранените връзкари не се брооят тука.