УниКредит Лизинг АД / UniCredit Leasing AD /img/frontend/nomap.png"

УниКредит Лизинг АД / UniCredit Leasing AD

Ужасена съм относно обслужването. Служителите ги мързи да работят. Освен това като техен клиент съм подлоежена на телефонен тормоз всеки месец!!!

Първо искам да поздравя Карло,доста добре е разбрал ситуацията във фирмата.За анонимен/лизача/бих му казал,че лизанено ...... на всеки не винаги е правилният начин да постигнеш нещо.И както каза КАрло-вариант 1-заслепен от собствената си малоумност,вариант 2-лизач от класа,само и само да се закрепи като лишей,вариант 3-оооо .... ..... ....Колко мило от нейна страна,осигури внученцедо,което иначе в нормалия живот ще разнася кафета в кварталното барче.А сега,благодарения на някогашната прозорливост,гелосаното пате взима огромна премия,защото умее на мълчи,понякога да слуша,а отвора на отвора на "О" е достатъчно широк,за да не го боли.Щастливец на мама.

Джакопо..., направил си се на дърводелец, но се е получила картина в стила на Салвадор Дали. Къде ти е блога
...

Съжалявам, че се намесвам, но относно коментара на последния \"специалист\", който явно е \"привлечен\" от бабА ти ...... интригантката искам да кажа:
1. 90% от хората, които са работили за Компанията преди \"прословутите\" обединениея и \"синергия\":
а/ взимат в ПЪТИ повече пари
б/ страшно са доволни, че не гледат бездарието на булбанк и жалките напъни да правят бизнес, щото \"напомпали\" портфейл последната година, за да не личи какви са въшки!
2. Нямаш много работа, з/о просто толкова си можеш!
3. Примирен си от цялата тая безумна пасмина, зашото:
а/ \"мааш\" зелените си ГАЩИ по коридора и се имаш за много велик мениджър!
б/ толкова си можеш и знаеш, че в царството на слепите ше имаш поне мъъъничко шанс
б/ правиш се на големия шеф У село Бургас /извинявам се на всички кадърни хора от Бургас!/ и дерибействаш хората си!
4 Казват ти \"баба .....\" и така не си и осъзнал, че не може да наемаш хорица, дето не знаят къде се намират, само з/о са склонни да \"работят\" за по 500-600 лв., а ти си взимаш премийка от 30-40 К на година и казваш колко е приятно да работиш за \"международна компания\".

Ей финансиста, кои са тея силиконовите от фирмата да ги погледам и аз.Аз нещо не ги виждам.Иначе моето мнение е че тук си е като почти всички банки и финансови институции в България.Имаше голямо текучеството, хората си повярваха и очакваха че по другите лизингови компании и банки ще цъфнат:(((Питайте ги сега как са?!Разбира се качествените специалисти сигурно се чувстват добре и са уважавани, което е нормално, но и колко боклуци ни освободиха от присъствието си/слава Богу/.Иначе не мога да кажа, че работата е непосилна и се работи извънредно.Работил съм в още 2 банки и повервайте ми заплатите и социалните придобивки са далеч по-добри.Друг е въпросът, че каквото и да направи ръководството, все ще има недоволни...Относно интригите - в коя голяма фирма в България ги няма?!Надявам се, тези които останахме в компанията да успеем да я върнем на върха!С повечко работа и по-малко недоволстване:)

Аз съм потресен от събията, случващи се във фирмата от края на месец ноември до днес и по-точно от отношението към служителите, които не са "селски" или удобни на П.М. !!!!!! Преди това бях просто разочарован :( А за HR политиката на Булбанк не ми се говори - Трагедия, гарнирана със СОЦ мислене и поведение!!!!!

Не го препоръчвам за работа.Няма никакво уважение към работниците.Всички кадърни и компетентни хора напуснаха.Заплащането е според това дали си от Булбанк частта или от ейч ви би хеброската, ако си 4овек на г-н П.М. няма проблем.уважение липсва.Потенциал за развитие никакъв.Вече добрите колеги се броят на пръсти.Имаше само един отдел в който се работеше нормално и си заслужаваше да работиш там, но естествено вече го няма.............Бозата е голяма.

Не се учудвайте от лошите условия.Шуробаджанащината там е номер 1.Ниско ниво на квалификация,ниско заплащане,много интриги.Има смисъл само да отидеш и да погледаш няколко дена силиконови ........ с 2 мг/куб.м мозък.

Po dobre ne otivaite da rabotite tam. Zaplatite sa palen absurd. Po-golemi zaplati i dlaznosti zaemat horata na horata. Ako si chovek na niakoi shte si dobre, a ako ne opredeleno shte si zle. Socialen paket i pridobivki za prostoluidieto-nikakvi, a za bogopomazanite vsichko. Razvitie nikakvo.

Не знам като работодател как са, но предлагат доста изгодни условия.