Телеком ДВМ ООД /img/frontend/nomap.png"

Телеком ДВМ ООД

az rabota v tazi firma i sym o4arovana ot upravitela i celia personal na telekom dvm.S jelanie hoda na rabota.V tazi firma rabotiat samo profesionalisti.

В тази фирмичка няма никакво уважение към персонала.Каква ти сигурност няма такова нещо скъсваш се от работа и накрая взeмаш минимална заплата и никой не ти казва защо е така.\"Барбитата \" ги водат на обучение за Globul в луксозни хотели в София ,няма значение че тези момиченца не могат да напишат правилно собственото си име.А тези като мен който не са първа хубост правят по 30 активации на месец, но за тях няма дори едно браво.Радвам се че вече не работя в тази кочина Office 1.

Управитела на тази фирма е женкар и пълен смотаняк.Спи със работничните си, и много от тях са изнасилени от него.Незнам защо до сега не е осъден за сексуален тормоз на работното място.Аз лично ще го направа.Това не е фирма а пълен бардак.

Не знам защо няма мнения за тази фирмичка, собствениците са газоблизци и натегачи, използват всеки, от които могат да спечелят нещо, не се спират пред нищо и са изключителни лицемери...представители на Office 1