Телеком ДВМ ООД /img/frontend/nomap.png"

Телеком ДВМ ООД

Бивш служител съм на Телеком - ДВМ. Доволна съм и от заплащането, и от отношението на шефчетата си. Държат се със служителите си като приятели.

Ами що се махна бе, Димитрова ?

Димитрова, всички те знаем коя си и с какво си заслужила добро отношение. И ние ги имахме, ама не е редно, все пак са работодатели...
не е редно ако си готина да минаваш през леглото, нали???

az raboteh do skoro v tazi firma i sam mnogo dovolna ot otno6enieto na sobstvenicite,vinagi sa proqvqvali razbirane kym men,dovolna bqh i ot zapla6taneto,ne moga da kaja ni6to lo6o za firmata

Някой от шефовете Ви май пише тук, хахаха, жалка картинка са, да знаете, мазняри и ....

До скоро работех в тази фирма.Всичко е на високо ниво.Работната заплата е висока,ако си сваршиш работата има и бонуси. Собствениците са чудесни хора и високи професионалисти с които се работи много добре. Винаги ти помагат и те подкрепят. Винаги бих работила отново с тях!

За собствениците - доста устремени и решени да успеят на всяка цена, прекалено много мислят как да искарат от някъде още пари и изпускат по-малките неща, които са много важни за успеха на всяка една фирма, а именно грижа за хората, които работят за тях. Относно един от собствениците и афинитета му към жените - какво да се сърдим, той е само един от многото мъже, на които много им се иска ако може да спят с всяка малко по-добре изглеждаща. За изнасилвания (каквито мнения прочетох) - изобщо не ми се вярва да има, но която е проявила желание според мене не й е отказано.
Ако вдигнат малко месечното възнаграждение и с мъничко добро отношение ще върви още по-добре бизнеса! ОСНОВНИЯ СТИМУЛ ЗА ВСЕКИ ЕДИН ОТ МЛАДИТЕ ХОРА, КОИТО СА РАБОТИЛИ, РАБОТЯТ И ЩЕ РАБОТЯТ В ТАЗИ ФИРМА И ВСЯКА ДРУГА СА ПАРИТЕ И МАЛКО ЧОВЕШКО ОТНОШЕНИЕ!!!

Sobstvinicite sa mnogo dobri hora.Ako raboti6 6te polu4i6 dobra zaplata ako li ne te ne sa vinovni za myrzela na personala.Telekom DVM ne e blagotvoritelno drujestvo.Ako napusna tazi firma niama da e zaradi sobstvenicite nito zaradi samasa firma, a zaradi tova 4e poziciata na prodava4ka ne me zadovoliava ve4e.Kogato imam problem v rabotata az go spodeliam s tiah i znam 4e te sa horata koito 6te go re6at za da syzdadyt dobra rabotna sreda.Ako napusna 6te syjeliavam samo za tova 4e napuskam takiva dobri rabotodateli.

Тази фирма е една от многото които просто се ...... с персонала си плащайки им малки заплати и искайки от тях и невъзможното. Шефовете наистина са голями мазняри и само се чудят от кой да измъкнат някой и друг лев повече. Не ви пожелавам да работите там!!!

Докато има жени като ...., "Оправителя" ще опитва, не вярвам да изнасилва, защото женската част изобщо не му се отдава, колкото до теб, която си направила 30 карти, чупи се някъде при другите дилъри или директно в оператора, навсякъде биха те оценили...