БОРА КОНСУЛТ 2002 ООД х-л Маджестик /img/frontend/nomap.png"

БОРА КОНСУЛТ 2002 ООД х-л Маджестик

WWW.RABOTAIDOHOD.SIMPLESITE.COM
= = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = = =
Допълнителни доходи, надомна работа, онлайн бизнес, работа по интернет

Най - доброто място , на което може да работите в Слънчев бряг ... Персонала тук се цени високо , въпреки че , не всеки го заслужава . Работила съм с какви ли не изроди , но тук останах просто очарована . Когато направиш грешка , не започват с нападки и крясъци , а ти се обеснява къде си сгрешил и как да се поправиш . Работата е лесна не се усеща , защото сте няколко на смяна , обстановката е приятна , ненапрягаща . Шефовете вярват в теб . въпреки, че понякога самият ти не го правиш - това също е много мотивиращо . Откъм заплащане също са точни , плащат точно дните , които си изработил , няма забавяне и фрази "този месец няма пари , надяваме се следващия да има" . Хубав хотел с готини хора .

Работата на рецепция е доста зле, получаваш същото заплащане за много повече свършена работа сравнение с други хотели в комплекса.
Повечето от manangment позициите се опитват да се правят на шефчета.
Като цяло ако искаш да си на рецепция недей, бакшишите са ти ограничени до 0 от ръководството, парите същите, работа много - само на твърда заплата.

Прочетох много коментари за хотела някой добри други лоши.
Повечето хора споменават заплащането и държанието към тях, че добро - лошо зависи от настроението на шеф.
Искам да попитам за повече информация за кухнята и сладкарския цех как стоят нещата там все пак такъв голям хотел трябва да има сладкарски цех.

Тука чета неща за Главния готвач на хотела-Алекс,които не отговарят на истината.От Алекс може да се научи много-стига да имаш желание -колеги готвачи-от всяко дърво свирка не става и ако си мислите ,че човека е длъжен да ви търпи тъпориите -сте се объркали много здраво.От него можете да се научите да работите по-организирано и по-добре-много гобра школовка.На хотела много успехи и награди!

магическо място веднъж работил ли си там неможеш да свикнеш на друго място

Като цяло работата в хотела е добра.Аз работех като барман,но за съжаление няма как някой които не е от Добрич да работи 2 сезон.Колкото и добре да се справя разни там Станислав,Димчо,Християн,Дидо и др. всички те няма да те допустнат да се развиваш във фирмата.Крадат и то много и аз се чудя как до сега не са ги изритали от там.Всеки ден имат на смяна поне по 1 сервитьорка която не маркирва и дели парите с горе споменатите.А там става въпрос за колусални суми на ден.А ти след като направиш реплика и вече си навън.Някой трябва да каже на Мишо Попов за какво иде реч и какви мишоци са тези от Добрич.Как може 6 години само те да са несменяеми?Толкова ли са добри?МИ НЕ !!!Работих цял сезон и смятам,че работата там е добра ако не са те но на този етап не бих се върнал там.

Просто искам да дам съвет на всички хора които другото лято ще си търсят работа като готвачи в хотел Маджестик. Първо хубавите  неща плащат редовно, голяма кухня, много от колегите бяха готини, готвят се интересни неща . Така, естествено има и лошо,  начална заплата 520 за 9 часа в който уж имаш почивка , но ти забраняват да ползваш, криш се по тоалетните да пушиш, ядеш в последната минута преди да си тръгнеш и тнт. Често тези който спят на Слънчев бряг биват заставени да карат допълнителни часове,  които се изплащат от главния готвач по симпатии. Има голямо текучество на перонал 99%  от което по вина на лошото, грубо и нелоялно отношение на главният готвач Александър Алексиев. Гони хора просто защото е станал на криво и  няма на кого да си го изкара. Обещаша ти уж голяма заплата а после те навиква и прави на нищо. По едно време от липса на хора в кухнята се викаха всички миячки да помагат, смешна работа. Дано скоро да назначът някой по-опитен,отговорен и кадърен главен готвач, че с този на дали  ще има чошек направил и два сезона  в Маджестик!

Както писаното до тук,че нивото на заплащане е добро-съм съгласно.Уважението към теб обаче е отвратително.В отдел хаускипинг мениджмънта е под всякакво ниво -всички са хора на управителката без никакви езикови познания,дори без никакво възпитание-само обиждат жените и ги изнудват да им дават от бакшишите си като Златина,а Снежа лъже камериерките че бакшиша който е оставен са забравени пари на собствениците,които тя в последствие прибира.

Здравейте!
Работих като администратор в хотел "Маджестик" два поредни сезона - през 2009г. и 2010г.
Мога да споделя само положителни впечатления за времето прекарано там.
Колегите са прекрасни, нямам забележка и към мениджмънта. Разбира се, има много изисквания, но по мое мнение така трябва да бъде във всеки 4-звезден хотел. Работила съм и в други хотели в Слънчев бряг, но само в "Маджестик" се чувствах истински професионалист и бях удовлетворена от работата, която вършех.
Отново "Маджестик" може би е единственият хотел в курортното селище, където на рецепция има по 3-ма администратори на смяна, а не само по един. Натоварването е голямо, но задълженията се разпределят между колегите и освен това работата се превръща в забавление. За мен поне беше така!
Видях мнения във форума, при които хората се оплакват, че фирмата не предлага целогодишна заетост. Естеството на работата е такова. При започване никой не ви лъже, че ще работите цяла година. Просто хотелът е отворен само от май до октомври (което е напълно естествено в летен курорт по българското черноморие). Всеки започва с ясното съзнание, че работата е сезонна и сам прави своя избор дали да стане част от екипа или не.
Не съм съгласна, че шефовете са груби. Лично познавам мениджърите, които отговарят за почистването на стаите и останалите хотелски помещения. Всички са много мили и цивилизовани, изключително разбрани и уравновесени.
Заплащането е добро. По-високо от средното за Слънчев бряг. И който твърди обратното, не е работил в други хотели по черноморието. Да, не ви осигуряват върху цялата сума, която получавате, но пак казвам - така е навсякъде в летните курорти.
Хотел "Маджестик" ми даде изключително много - ценен професионален опит, добри приятели и незабравими летни преживявания.