Апекс-11 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Апекс-11 ЕООД

Може ли някой да изкаже мнение за тази фирма.Четох доста негативни неща.Никакво уважение към работниците.Управителката била ужасна.Повече имла уважение на обувките отколкото на работниците.Заплатите са нищожни.Разведена,много често пияна,интригантка и курва.

Клиент съм на фирмата, но не съм доволен от обслужването и качеството на стоките.всичко е китайски боклуци.продават се на двойно по-високи цени.Никога повече няма да пазарувам от тази фирма.
За управителката съм чувал много грозни неща. Морално пропаднала жена, не подбира с кого си ляга и с кого става. Редовно се напива, пълна алкохоличка е тази жена.

Не отивайте на работа в тази фирма.Никакво уважение от управителката към служителите.Не се дават заплатите редовно.Интриги и доносничество,това я интересува.Мария Раева е пропаднала жена, не подбира мъжете с които спи, включително всички мъже от фирмата.Тя развали семейството на един от работниците във фирмата.

Фирма Апекс 11 ЕООД е некоректна към служителите си.Не се плащат заплатите редовно. Дават се в плик от управителката и на кой колкото реши тя.От 6 год. не е увеличавала заплатите, напротив тя ги намали като махна процента за прослужено време за да плаща по-малко осигуровки.Ако управителката Мария Раева реши до уволни някого, го прави на всяка цена. Не се съобразява с финансовото и семейно положение на служителя.В това отношение е безмилостна и дори жестока.Самата тя има висок стандарт на живот,който не отговаря на доходите й,благодарение на кражбите от фирмата.Има няколко протежета на които само е увеличила заплатите,това са чистачката, която е доносничка и касиерката от счетоводството с, която въртят далавери.Никакво уважение към работниците и служителите от страна на управителката, която е аморална личност и не е подходяща за тази длъжност.

Фирма Апекс 11 ЕООД е некоректна към работниците си, не плаща редовно, дават се заплатите в пликове и се дава на който колкото реши управителката, която е морално пропаднала жена.

незнам какво толкова не сте доволни аз съм техен клиент от 5 годинти до момонта работим без проблем закупили сме много на брой машини хората си идват редавно на профилактика по което и време на данонощието да ги повикнаве идват без проблем обслужването е на ниво а бе вършат си съвестно работата

Апекс 11 ? Ако не си в отдел продажби и не знаеш всичко в детаели - просто ЗАБРАВИ.!!! Всеки си гледа да си лапне неговия процент и не го интересува ти как се справяш, т.е. забрави някои да ти помогне или да ти покаже нещо. Ако ти бъде подхвърлено нещо - "поръчка" - то тя е толкова вяла че работата по нея ще ти донесе 20-30 лв. бонус в края на месеца, а ти ще се занимаваш с това поне 2-3 седмици. АААААА и за да успееш трябва да знаеш всичко. Най-честият отговор от колеги на твой въпрос е - МИ НЕ ЗНАМ. А бе просто забравете - потърсете си другаде работа, сега поне има доста оферти. Аз като чуя за тях и бягам в обратна посока. А положителното мнение, което ше видите по-долу, е написано от управителката - с цел зарибявка. Не му вярваите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И тази фирма е като почти всички в бранша - слабо ръководство, неквалифицирани работници. Големият недостатък е, че на служителите не се провеждат повишаващи квалификацията курсове, което води до ниско качество на продукцията, забавяне на поръчки, некачествени ремонти. Ако искаш добра заплата трябва да играеш по свирката на шефовете и постоянно да плюеш по колегите. Кадърните и образовани служители напускат защото задълженията и отговорностите постоянно им се увеличават, заплатата - НЕ и всичко това за сметка на ГЪЗОЛИЗЦИТЕ. Ако сте отракан в скатаването и \"милите очички\" Вие вече имате набелязана работа. Шефа - бивш военен, добре усвоил правилото от военопсихологията: \"Разделяй и владей\". Докато няма истински менажерски екип (а не необразовани лиглЮвци), който да има ясно поставени задачи и виждане как да ги изпълни, фирмата ще се \"носи по течението\" докато може.

невероятни шефове,възможности за развитие ,заплащане- отлично