Апекс-11 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Апекс-11 ЕООД

Фирма Апекс 11 ЕООД е некоректна към работниците си, не плаща редовно, дават се заплатите в пликове и се дава на който колкото реши управителката, която е морално пропаднала жена.

незнам какво толкова не сте доволни аз съм техен клиент от 5 годинти до момонта работим без проблем закупили сме много на брой машини хората си идват редавно на профилактика по което и време на данонощието да ги повикнаве идват без проблем обслужването е на ниво а бе вършат си съвестно работата

Апекс 11 ? Ако не си в отдел продажби и не знаеш всичко в детаели - просто ЗАБРАВИ.!!! Всеки си гледа да си лапне неговия процент и не го интересува ти как се справяш, т.е. забрави някои да ти помогне или да ти покаже нещо. Ако ти бъде подхвърлено нещо - "поръчка" - то тя е толкова вяла че работата по нея ще ти донесе 20-30 лв. бонус в края на месеца, а ти ще се занимаваш с това поне 2-3 седмици. АААААА и за да успееш трябва да знаеш всичко. Най-честият отговор от колеги на твой въпрос е - МИ НЕ ЗНАМ. А бе просто забравете - потърсете си другаде работа, сега поне има доста оферти. Аз като чуя за тях и бягам в обратна посока. А положителното мнение, което ше видите по-долу, е написано от управителката - с цел зарибявка. Не му вярваите!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

И тази фирма е като почти всички в бранша - слабо ръководство, неквалифицирани работници. Големият недостатък е, че на служителите не се провеждат повишаващи квалификацията курсове, което води до ниско качество на продукцията, забавяне на поръчки, некачествени ремонти. Ако искаш добра заплата трябва да играеш по свирката на шефовете и постоянно да плюеш по колегите. Кадърните и образовани служители напускат защото задълженията и отговорностите постоянно им се увеличават, заплатата - НЕ и всичко това за сметка на ГЪЗОЛИЗЦИТЕ. Ако сте отракан в скатаването и \"милите очички\" Вие вече имате набелязана работа. Шефа - бивш военен, добре усвоил правилото от военопсихологията: \"Разделяй и владей\". Докато няма истински менажерски екип (а не необразовани лиглЮвци), който да има ясно поставени задачи и виждане как да ги изпълни, фирмата ще се \"носи по течението\" докато може.

невероятни шефове,възможности за развитие ,заплащане- отлично

Заплащането, което получавам е много над средното равнище за Пловдив и много за образованието, което притежавам. Управителят на фирмата е невероятен началник - владее златната среда при оргонизиране на персонала. Разполагам с доста привилегии, които не е уместно да коментирам тук. Чувствам се наистина сигурно на работното си място, най-малко защото когато става въпрос за заплати винаги всичко е стриктно и няма един ден закъснение. На никого не е отказан шансът да се развива. До този момент ми се е налагало само два пъти да оставам след работа за няколко часа като съответно допълнителният труд ми беше заплатен подобаващо. Фирмата се намина на сравнително добро място. Екипът от работници в общи линии е чудесен. Поставила съм оценка "4", защото винаги се намира някой, с който не можеш да си паснеш. По отношение на работната среда, всичко е отлично. Няма нещо, което да ти липсва, отделено е достатъчно време за три почивки през работния ден, има фирмен стол и в общи линии соственикът е направил всичко необходимо, за да може персоналът му да се чувства добре, работейки за него. И наистина е така.