Апекс-11 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Апекс-11 ЕООД

Отвратително е да работиш в тази фирма.Никакво уважение от страна на управител,гл. счетоводител, мениджъри и др. Управителката толерира само едни и същи хора, на които увеличава заплатите.Тя е в комбина с мениджърите ,които й носят проценти от печалбата, крадат се стоки от склада,никаква материална отговорност не се носи,всеки краде колкото може,най-много управителката,която почти всеки ден е пияна,по всяко време е в барчето на столовата и пие.Никакво уважение към работниците и служителите.

СТОЙТЕ НА ДАЛЕЧЕ ОТ ВРАТИТЕ НА Апекс 11 ЕООД ОСВЕН АКО НЕ МРАЗИТЕ СЕБЕ СИ. ТАМ НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ НИЩО ОСВЕН ВИКОВЕ КРЯСЪЦИ И ПРОЧЕ ЗА РАБОТНОТО ВРЕМЕ ДА НЕ ГОВОРИМ ЗАПОЧВАШ В 8.30 И СВЪРШВАШ КОГАТО РЕШИ УПРАВИТЕЛКАТА БЕЗ НИТО СТОТИНКА ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД
РАБОТНАТА СРЕДА Е НЕНОРМАЛНА .УПРАВИТЕЛКАТА Е РАЗВЕДЕНА КУРВА С МНОГО ВИСОКО САМОЧУВСТВИЕ И НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ

Съгласен съм с мненията на всички включили се в BGRABOTODATEL.Всичко, кое е написано е вярно. Некоректни работодатели,не плащат редовно и не се знае на кой колко се дава в плик от управителката Мария Раева, която е меко казано проста селянка , интригантка,безмилостна, жестока,не проявява никакво уважение към служителите във фирмата.Тя е и аморална, пропаднала жена.Тази жена няма никакъв морал и достойнство.Тя не трябва да заема тази длъжност.Отдавна трябваше собственика да я изгони.

Отвратителни шефове.Особено Мария Раева,селянка проста.Интриги, доносничества,простотии колкото щеш.

Работих в тази фирма в столовата.И тя е като всички други фирми. некоректна към работници и служители.А за стола да не говорим, смениха се вече няколко управители и персонал.За всичко е виновна управителката Мария Раева, вечно пияна, груба селянка, злобна,аморална личност.Не подбира мъжете с ,които спи.Не отивайте в тази фирма и в този стол.

Може ли някой да изкаже мнение за тази фирма.Четох доста негативни неща.Никакво уважение към работниците.Управителката била ужасна.Повече имла уважение на обувките отколкото на работниците.Заплатите са нищожни.Разведена,много често пияна,интригантка и курва.

Клиент съм на фирмата, но не съм доволен от обслужването и качеството на стоките.всичко е китайски боклуци.продават се на двойно по-високи цени.Никога повече няма да пазарувам от тази фирма.
За управителката съм чувал много грозни неща. Морално пропаднала жена, не подбира с кого си ляга и с кого става. Редовно се напива, пълна алкохоличка е тази жена.

Не отивайте на работа в тази фирма.Никакво уважение от управителката към служителите.Не се дават заплатите редовно.Интриги и доносничество,това я интересува.Мария Раева е пропаднала жена, не подбира мъжете с които спи, включително всички мъже от фирмата.Тя развали семейството на един от работниците във фирмата.

Фирма Апекс 11 ЕООД е некоректна към служителите си.Не се плащат заплатите редовно. Дават се в плик от управителката и на кой колкото реши тя.От 6 год. не е увеличавала заплатите, напротив тя ги намали като махна процента за прослужено време за да плаща по-малко осигуровки.Ако управителката Мария Раева реши до уволни някого, го прави на всяка цена. Не се съобразява с финансовото и семейно положение на служителя.В това отношение е безмилостна и дори жестока.Самата тя има висок стандарт на живот,който не отговаря на доходите й,благодарение на кражбите от фирмата.Има няколко протежета на които само е увеличила заплатите,това са чистачката, която е доносничка и касиерката от счетоводството с, която въртят далавери.Никакво уважение към работниците и служителите от страна на управителката, която е аморална личност и не е подходяща за тази длъжност.

Фирма Апекс 11 ЕООД е некоректна към работниците си, не плаща редовно, дават се заплатите в пликове и се дава на който колкото реши управителката, която е морално пропаднала жена.