Апекс-11 ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Апекс-11 ЕООД

По-курвенска от тази фирма Апекс11 няма,начело с управителката Мария. Затова текучеството е голямо.Постоянно има обяви за търсене на работници и служители.Ако има привилегии, те са за така наречените "привелигировани"Заплати големи не чакайте.Пък уважение никакво.Интриги и сплетни непрекъснато.Бягайте далече от тази просташка фирма.

Ако искате мнение за тази фирма:Е няма такава фирма не само в Пловдив но и в цяла България,с управителка една пропаднала жена, която мисли само за пари и мъже.Не знам защо още я държи собственикът,но той не е в България и не знае какво става във фирмата, как се краде на поразия от тази жена.Заплати не чакайте нито на време нито големи, а работа много и работното време не спазва.Заплатите са минимални и не се дават навреме.Текучество голямо.

Отвратителни шефове,отвратителна среда.Не стъпвайте в тази фирма и тя е като всички от бранша.Неуважение към работници и служители.Ако не си от подлизурковците, не чакай нищо добро.Стоките са китайски боклуци и се продават с 50% надценка.Не купувайте нищо от тази фирма.

Ужасни ръководители, особено управителката Мария проста селянка,груба, невъзпитана,злобна, без никакво уважение към работниците.Заплати не се дават навреме, винаги за нещо се намира да се удържи от заплатата, за да не се даде пълната заплата.В магазина продават китайски боклуци с 50% надценка.Бягайте далеч от тази фирма.

Бях клиент на фирмата, но никога повече няма да стъпя там.Отвратително обслужване,некомпетентност,китайски стоки- боклуци ни пробутват с 50% надценка.Мотокарите им също са китайски,за нищо не стават.

Отвратително е да работиш в тази фирма.Никакво уважение от страна на управител,гл. счетоводител, мениджъри и др. Управителката толерира само едни и същи хора, на които увеличава заплатите.Тя е в комбина с мениджърите ,които й носят проценти от печалбата, крадат се стоки от склада,никаква материална отговорност не се носи,всеки краде колкото може,най-много управителката,която почти всеки ден е пияна,по всяко време е в барчето на столовата и пие.Никакво уважение към работниците и служителите.

СТОЙТЕ НА ДАЛЕЧЕ ОТ ВРАТИТЕ НА Апекс 11 ЕООД ОСВЕН АКО НЕ МРАЗИТЕ СЕБЕ СИ. ТАМ НЯМА ДА ПОЛУЧИТЕ НИЩО ОСВЕН ВИКОВЕ КРЯСЪЦИ И ПРОЧЕ ЗА РАБОТНОТО ВРЕМЕ ДА НЕ ГОВОРИМ ЗАПОЧВАШ В 8.30 И СВЪРШВАШ КОГАТО РЕШИ УПРАВИТЕЛКАТА БЕЗ НИТО СТОТИНКА ИЗВЪНРЕДЕН ТРУД
РАБОТНАТА СРЕДА Е НЕНОРМАЛНА .УПРАВИТЕЛКАТА Е РАЗВЕДЕНА КУРВА С МНОГО ВИСОКО САМОЧУВСТВИЕ И НЕУВАЖЕНИЕ КЪМ РАБОТНИЦИТЕ

Съгласен съм с мненията на всички включили се в BGRABOTODATEL.Всичко, кое е написано е вярно. Некоректни работодатели,не плащат редовно и не се знае на кой колко се дава в плик от управителката Мария Раева, която е меко казано проста селянка , интригантка,безмилостна, жестока,не проявява никакво уважение към служителите във фирмата.Тя е и аморална, пропаднала жена.Тази жена няма никакъв морал и достойнство.Тя не трябва да заема тази длъжност.Отдавна трябваше собственика да я изгони.

Отвратителни шефове.Особено Мария Раева,селянка проста.Интриги, доносничества,простотии колкото щеш.

Работих в тази фирма в столовата.И тя е като всички други фирми. некоректна към работници и служители.А за стола да не говорим, смениха се вече няколко управители и персонал.За всичко е виновна управителката Мария Раева, вечно пияна, груба селянка, злобна,аморална личност.Не подбира мъжете с ,които спи.Не отивайте в тази фирма и в този стол.