Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208&markers=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208

Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД

Бъдещи колеги, смятам че изразявам реалното положение на фирмата за гр.София в инкасото без никакви предрасъдъци. 1-во, фирмено облекло- преди го имаше, напоследък не особено, нещо все се чака доставка на дрехи все нещо липсва все нещо не е наред но да кажем че има такова. Работна среда... какво да кажа ако мислите да работите тук трябва да бъдете доста физически издръжливи. Носят се доста торби (20-50)на ден, зависи от деня и обектите. А торбите с монетите не са никак леки. Една торба може да достигне до 20кг и за един обект може да имате 5 торби.. по 15кг всяка.. смятайте. Ама тези монети трябва да дойдат от някъде за да се разнесат! Идват от монетния двор на БНБ от където пак ги взимаме ние с един син камион. Там се товарят 4-6 тона.. да, тона, на ръка след което се разтоварват в трезора. Така само до обяд са ви минали 10-12 тона през ръцете. И следобяда отивате да разнесете част от тях по обектите.
Работно време:какво да кажа,, започвате различно от 6:30 до 8 и свършвате един Господ знае кога... Автомобилите са в окаяно състояние, доста често тръгваме на път примерно за Севлиево и се чудим дали буса няма да се разпадне до там. Колегите: повечето са точни но има естествено и "мои хора" на които все се падат леки маршрути и някой трябва да върши и тяхната работа. И не на последно място.. заплатата. Тук се плаща на час. За 240 часа около 750лв но имайте в предвид че първите 3 месеца ще взимате около 500лв.
Успех на всички бъдещи колеги!

При нас във Варна безочието на регионалния супервайзор Коста василев продължава .
Знаем си го като стар майстор ,,накисване” и злепоставяне на подчинени и колеги .И има защо да го прави. Не останаха скрити амбициите му да поеме и инкасото.
Дълги години хора , с които си пиеше кафето бяха топени и злепоставяни непрекъснато само и само да се провалят . Няма човек до него , който да не е злепоставян в София . Надяваше се , че така ще му увеличат заплатата.
Много прекрасни хора като Тодор Тодоров , Орлин , Иван Петров , Стоил , Пламен , Тихомир , Стефан Семерджиев , Ради бяха оплювани по какви ли не дребнави поводи .
Е , заплатата му не повишиха , но го оставиха още години да доносничи за колегите. Е този му бизнес поне върви ....

Юли Димитров отдавна не е във фирмата.Моля,коригирайте!

До ЧР отдела на Г4С:
Не можете да коментирате как е минало интервюто, при положение, че не сте били на него.
Мисля че има голяма разлика в това да работиш една година в Брюксел, с официален работен език английски, каквото казах и на г-ца Пенева, до това, което тя е запомнила, че съм живяла в Холандия. Само да уточня, Брюксел, не е в Холандия, а в Белгия.
Мисля, че с 2 магистратури, езикови сертификати и опит в чужбина, имам достатъчно основания за високото си самочувствие.
В допълнение ще кажа, че фирмата Ви, изглежда не е идеалното работно място, след като 2 седмици по-късно, същата тази г-ца Пенева, която ме интервюира кандидатства за работа, във фирмата, в която работя аз. И не не я поканих на интервю. Реших да не губя други 7 минути от времето си с нея.

Да, радвам се, че няма да работя във вашата фирма. Така или иначе не бих приела оферта от Вас. Имах негативен опит с аматьорския ви подбор и реших да го споделя тук. Не виждам какъв е проблемът да предупредя хората, който кандидатсват.

Здравейте, Елена.
Не мога да разбера защо продължавате да нападете, при положение, че "се радвате", че няма да работите в Г4С.
Първо, Вашето интервю се проведе 15 минути, което беше и плануваното време.
Второ, Вие бяхте тази, която прекъсваше интервюиращия и на въпроса: "Какво е нивото Ви на английски език и къде сте го учили?" Вие заявихте нещо от сорта: "Живяла съм в Холандия, мисля че това е достатъчно доказателство, че владея езика."
Един съвет... преди да се изказвате неподготвена в публичното пространство, по-добре премислете Вашето поведение в дадената ситуация.
Хубаво е също да обърнете внимание на самочувствието си...Прекрасно е да го имате, но стига да е с покритите.
Успех с намирането на работа.

Здравейте!
Някой би ли споделил какво е заплащането в отдела Човешки ресурси?

Кандидатствах в G4S за позиция в отдел Човешки ресурси. Обадиха ми се и миналата седмица отидох на интервю. Дотук добре! Интервюто се проведе от г-ца Методия Пенева. Още щом започнахме разбрах, че нещо не е наред. Г-ца Пенева, изобщо не беше наясно как се води интервю, прекъсваше ме докато разказвах за себе си и не показваше никаква заинтересованост към разговора. Тъй като за позицията се изисква владеене на английски език, г-ца Пенева, предположи, че го владея и не се стигна до проверка на езиковите ми компетенции по английски. На 5-тата минута, г-цата стана и ми благодари за времето, но се наложи да продължим разговора още 2 минути, тъй като и аз имах въпроси.
Тръгнах си супер озадачена, как за 7 минути може да придобие представа за възможностите на кандидата и ядосана, че съм си загубила времето.
Вчера получих имейл, че не съм одобрена за позицията. Написах отговор на имейла, че са подходили супер непрофесионално на интервюто и като човек занимаващ се с подбор не съм виждала толкова лошо интервю, така че се радвам, че няма да работим заедно.
Върнаха ми отговор, че явно 7 минути са им били достатъчни, за да преценят, че не съм подходящ кандидат с оглед на писмото, което съм им написала и че много трудно съм щяла да си намеря работа в бъдеще!
Реших да не им отговарям, а да споделя лошият си опит с тях тук. Няма смисъл да си губите времето! Много малка е вероятността да оценят качествата и уменията Ви.

Провеждат интервю в хотел РЕАЛ пловдив чрез измислен детектор за да могат да ви събират ЛИЧНИТЕ ДАННИ

Пишете само за София. А Варна може да се похвали с най-корумпирания регионален супервайзор – Коста Василев. За да имаш добри наряди, трябва да почерпиш с ракия. Такава е практиката на любимите му пенсионери. Бяха пуснати няколко жалби до София, но е ясно, че некадърникът си има гръб и поради това резултатът е нулев.
Но това е най-малкото. В кражбите също си го бива. На някои обекти с денонощен режим на физическа охрана не се доставяха кафето и другите задължителни консумативи. На други обекти под различни предлози, примерно „лош почерк“, колегите бяха карани да предават празни, но подписани листи с таблици за отработените часове. Никой не знае какви точно часове са били отразявани в тях. При 40 души персонал, 5-6 надника по 12 часа се дават на негови хора, работили на вилата и лозето му. Ако има запазени таблици, всичко може да се докаже по почерка. Имаше жалби от трима, работили на лозето му и после ощетени. Ако някой си поискаше фиша за справка, беше подлаган на унижения и тормоз. Колегата Николай Н. беше бит от началник охраната на обект „Бизнес парк“ Стоил Маринчешки, защото си поиска фиша и бе заснет на клипче да лъска обувките му с език. За същото беше пребит и Христин Парашкевов, пак от същия доверен на шефа изверг. Той получи средна телесна повреда, за която взе два пъти по десет дни болнични и беше принуден да напусне фирмата. Да не говорим, че остана с трайно физическо увреждане и няма средства да плати за операция, която да подобри състоянието му. Всичко това стана по заповед на регионалния супервайзор Коста Василев.
Естествено, всички извращения станаха със знанието на Ю.Д., И.А. и А.К. от Централата. И тримата прикриха издевателствата на 70-годишния бивш полицай, известен не само във фирмата със старческата си злоба и крадливост. В това няма нищо чудно. Публична тайна е, че ръководството на фирмата подгъзува на Делян Пеевски, което продължава и до ден-днешен. Едва ли някога ще се разбере колко мръсни поръчки са изпълнили тези хора срещу свои клиенти и служители.
И продължават да изпълняват...
Следва продължение...

dobur den nazvanieto i sukratenieto na G4S ako ne go znaete e Gnysen 4etvoren Sopol dobre do6li