Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208&markers=София,Район р-н Младост, БИЗНЕС ПАРК СОФИЯ, 1, бл. 3, ап. офис 207-208

Г4С Секюрити Сълушънс ЕООД

Напоследък вървят няколко обяви на Г4С за охранители на обекти в различни градове на страната,смените-дневна,нощна,два дена почивка.Парите не са много 350 лв.но за сега лично мен ме устройват! Интересуват ме подробности,свързани с характера на работа,има ли доста инзвънреден труд,коректни ли са работадателите и тн.Благодаря предварително,на ангажиралите се с отговор!

Здравейте, моите наблюдения за фирмата са само като кандидат-служител, но пък са вече двугодишни :) Миналата година кандидатствах по тяхна обява за работа в администрацията, не като охранител. Минах няколко събеседвания, изпит по английски, събеседване на английски, изпит за комуникативност - писмено и устно, събеседване с шефката на ЧР, накрая и събеседване с Мениджъра. Няколко пъти ми беше казано, че сме останали аз и още едно момиче и са се спрели на мен, само очаквали и мениджъра да го потвърди. Това в продължение на месец. Между временно, още три пъти препубликуваха същата обява, а когато се обадих да попитам какво става, ми отговориха, че все още чакат потвърждение за назначаването ми от мениджъра, но понеже бил много зает, за това се бавели нещата. Накрая така и не ме потърсиха, но пък обявата им беше публикувана отново и отново в продължение на два месеца.
Тази година обявиха подбор по специалността ми-ЧР. Два пъти публикуваха една и съща обява, накрая ме поканиха на интервю, събеседване и изпит по английски. Казаха ми, че до три дни ще са готови с подбора и ще вземат решение, като мен специално няма да ме викат на друго интервю, смятат, че съм се представила блестящо и дамата от ЧР даже каза, че е впечатлена от мен. Обясни ми, че всъщност,тя позицията е само за назначаването, но те в отдела правят всичко. Освен това работното време показва само кога ще отидеш, защото се стои, докато има работа, а не като ти свърши работното време. Смънка, че допълнителните часове не се заплащат-то в крайна сметка си е за теб дали да си вършиш добре работата. Заплащането е около 600лв, като подчерта, че това не е стартова заплата, ами си е толкова и заради кризата да не си правя устата за увеличение след време. Вече не можели и за обучения да плащат, така че и това да не го мисля. Но пък наистина се работело здраво и усилено, защото работа има много, а пък хора не достигат.
Разделихме се с уговорка, че ще се обадят, щом вземат решение. Сещайте се дали я спазиха. Само че аз тоя път няма да ги чакам коректно 2 месеца, за да видя пак, че обявата се препубликува отново и отново. Жалко - изглеждат стабилни и сериозни, но не им стига коректността дори за една обратна връзка с уж избраните кандидати. аз не съм искала да се сипят суперлативи по повод представянето ми - стигаше ми само да изпратят един мейл, че не са се спрели на мен, примерно.
За себе си поне се убедих, че повече няма да кандидатствам в тази фирма, защото имам поне малко уважение към уменията и образованието си и смятам, че заслужавам поне една обратна връзка. А те я обещават, но никога не си спазват обещанието.

Тази фирма няма нищо общо с фирмата майка в Англия!Тука се краде яко,някои направиха пари последните години от разни мероприятия,семинари поръчки...!Този същия и съсипа фирмата и който е работил тук знае за кого става дума.Убиват те от работа ,а накрая вземаш мизерни 400-500лв.и то с зареждане на 50-70 банкоматаи 250 и нагоре часа.Дане говорим ,че от месец май вече са в сивия сектор-осигуряват те на минимална заплата,режат от часовете и други дребни шмекерлъци.Колеги масово напускат ,идват нови дето по3-4месеца немогат да влязат в час и работата се струпва на по-старите на гърба.Има и такива дето от година работят и незнаят къде се намират.Колегите са мързеливи и се чудят как да прехвърлят работа на някой друг като се скатават,мърдосват се по обектите само и само да минава време и друг да свърши работата...Разни скапани системи за сигурност дето само те бавят ,ама и за тях някой взе едни пари...Автопаркът е пълна скръб.Раздрънкани стари коли дето зимата се навяват със сняг,а лятото мреш от жега...То и затова някои колеги се пооправиха последните години.Кой колкото можеше да извади от някое пликче...от София....Бургас....а Жорко Инкасото най-намаза,да е живо и здраво момчето.Така им се пада на главозамаилите се началници(Ю.Д)Айде че ми омръзна да пиша....Мога още много работи да напиша ама няма смисъл.

Здравейте на всички,

Моля да ме извините, че не се легитимирам, но съм настоящ служител и смятам, че е излишно за мен.
На всички кандидати за инкасо ще кажа, че при нас не е като да возиш парите на банките в Лондон и да взимаш лондонска заплата, но където и да сте инкасо все ще сте в БГ и нивата на заплащане са сходни /в повечето фирми по малки заплати от нашите/. При нас поне сигурността и организацията е на добро ниво и не се возиш в ЛАДА НИВА без климатик като повечето колеги в другите фирми.
На всички кандидати за охрана мога да кажа че тук не е като да си лична охрана на някой баровец и заплатата не е 2 000 лв, но колко от вас имат уменията на бившите барети за да заслужим 2000 лв. Колко от вас са в добра физическа форма и могат да свалят в двубой добре подготвен бандит.

И на мен ми се иска запбата от 20 000 лв на месец и нищо да не работя за това по цял ден, но понеже не намерих такова работно място почнах тук. Определено смятам, че основните неща са ОК за мен в тази фирма.

Повечето колеги, които пишат тук са изгонени или напуснали и това допълва тяхното огорчение от живота и фирмата.
Смятам че трябва да сме обективни поне пред себе си. Аз съм работил и в БГ фирма за инкасо и охрана и трябва да ви кажа, че тук е като на почивка на морето на фона на гърча там.

Не съм видял лошо от шефовете, а и шефа е шеф за да изисква от нас. Бил съм ръководител на строителен екип и от там съм научил следното - Не контролираш лш работниците, спират да работят. Сега съм в ролята на работник и виждам, че и от тази позиция това е варно.

Ще ви дам и един съвет - МЪЖЕТЕ НЕ ПЛАЧАТ! Каквито и проблеми да имам си ги решавам с прекия ми шеф и за сега не съм срещнал неразбиране. Ако и вкъщи така се тръшках пред комшиите, че жена ми не готви вкусно, както вие се оплаквате от фирмата пред комшиите в интернет, едва ли ще станат по вкусни манджите. Помислете над това!
Желая здраве и късмет на всички!
Правдата е на страната на силните. Не бъдете слаби и не хленчете.

Има обява за инкасова дейност в Стара Загора,като мисля да кандидатствам.Някой може ли да обясни в какво се състои работата,работното време,отговорности,заплащане и тн.
Предварително благодаря на всеки,който пожелае да ми отговори!

Хора не се лъжете да почвате работа в тая фирма положението е много плачебно. Аз започнах като инкасо поработих 2 3 месеца и напуснах заради мизерното заплащане не може да отговаряш за 7 8 млн и да ти дават  1 43 на час и после 2 лв + ДМС което ако сгафиш за нещо да ти го резнат за минимун 210 часа на месец ако си взел нещо бполничен ако работиш без да взимаш блониочнни правиш средно по 300 часа за 700 лв от рано  6 до  23 вечерта средно 13-16 часа дневно. Единственото хубаво е че заплатата е на време и те осигуряват на реалните пари но и почти всичко фирми почнаха да осигуряват на реалните пари и почти няма черни каси.

отидох на итревю във въпроснана фирма и една жена грубо без да ми се предсти ме държесе пред врата защо си тук какъв си аз не знам да идмаме места а на саита имаха обява и си огрих итервю не сериозна фирма всичко каетао пише е виарно

явих се на интервю за работа търсеха хора за екип инкасо работил съм над 20 години такава работа в полиция в банки на 40 години съм здрав в много добра форма и със всички необходими документи интервюира ме една млада дама коята едва ли някога е била охрана или инкасо от вида на момичето си мисля че аз когато съм пазил пренасял и отговарял за милиони левове това момиче сигурно е яло филийки с лютеница под масата та въпросната дама изобщо не беше впечатлена от професионалната ми автобиография(добре че другаде я оцениха)но беше възхитена от един друг кандидат от града ни когото познавам задочно и знам че не го бива за нищо и е много просто момче желая им успех но с този подбор на кадри с тези интервюиращи G4S НИЩО ДОБРО НЕ ГИ ЧАКА НЕ СЕ ОЦЕНЯВА ПРОФЕСИОНАЛИЗМА НЕ СЕ ЗАПЛАЩА ПОДОБАВАЩО НЕ СЕ И СПАЗВА РАБОТНО ВРЕМЕ ЗАТОВА КОЛКОТО И ДА СИ СМЕНЯТ ИМЕТО НА ФИРМАТА ВСИЧКИ ГИ ЗНАЯТ КАТО КОФТИ ИЗДЪНКА НА ИНАЧЕ УВАЖАВАНА МЕЖДУНАРОДНА ФИРМА И ДА НЕ СЕ ЧУДЯТ ПАК КАТО ГИ ДАВАТ ПО НОВИНИТЕ КАКТО БЕШЕ СЪС СЛУЧАЯ БАНИЧКИТЕ ОТ ПЛОВДИВ

Причината за моето напускане е, системното неизпълнение от страна на поетите задължения от работодателя. Може да ви се струва наивно, но аз държа на казаната дума.
Първия ми пряк началник не беше подреден и забравяше, къде и каква работа по обектите съм извършвал. Ходех от банка на банка, от обект на обект, от единия край на София, до другия. Накрая излизаше, че не ми стигат часовете и ме караше да попълня молба за платен отпуск. Така разпокъсано за две години, се оказа че съм бил в платен отпуск 20 дни!
НОО беше изгонен – говореше се за злоупотреби с часовете на охранителите.
Назначиха нов началник- пак бивш контингент на министерството. По някаква случайност, той ме прати на нов обект, но този път ми беше близко до вкъщи, на двайсетина минути ходене, поне не давах пари за пътуване! Обекта макар и тежък ми харесваше, назначиха ме за постоянно там. Работеше се екипно, с НОО нямахме спорове, вече не се губеха часове.
Септември месец излязох платен отпуск и получих график за м. Октомври- миналата година. В този график имах дежурства на нов обект. На следващия месец ситуацията се повтори – пак по нови обекти. Започна се отново, по нареждания от НОО за пускане на платен отпуск- по ден , по два за достигане на часовете.
Говорих с прекия си началник, защо само мен праща по други обекти, а моето место се заема от друг колега- отговора беше, че другите охранители са пенсионери, а аз не съм, и на тях не можел да разчита, че не биха се справяли с нови обекти!
От фишовете беше ясно, че аз съм назначен и се водя на обекта, а обикалях по София. Заплатата ми пак започна да намалява!
Издържах физическия и морален тормоз до февруари и напуснах....
После стана ясно, че НОО иска да назначи на моето място „свой” човек.
Сега сме края на март/ април, още не съм си взел окончателно всички документи от фирмата, все нямат време да ги направят, мотаят се!
Когато започнах работа в G4S бях щастлив и обнадежден, че ще работя в голяма и стабилна фирма – все пак с международно участие,/ имам всички квалификации и курсове, дългогодишен опит като охранител, само не съм „бивш”/, напуснах огорчен и обиден и се чувствам дискриминиран – не съм нито „връзкар”, нито съм „бивш”, нито пенсионер !

Здравейте, работя във фирмата от около година. Студент съм и смените 2/2 са ми чудесни за да мога да си уча. Заплатите от както съм тук винаги са се давали точно до датата, не е имало закъснения с парите. Общо взето до тук свършват хубавите неща.

Колегите - има и свестни, но напускат със скоростта на светлината, когато намерят по-добра работа. Ниското заплащане носи след себе си определен тип хора, както казаха по-долу, които злоупотребяват с пиене, наркотици и т.н. Много хора се чудят как изобщо може да се наемат такива хора, защото истината е че не стават за нищо. Шефовете си нямат хал хабер от нищо, ама от нищо, продължават да наемат хора, които не стават, заплатите постепенно стават все по-ниски и витае едно усещане, че никой не го е грижа за нищо във фирмата.

Клюкарстването също е жестоко, кой с кого спи, какво прави, общо взето да пръдне някой, вече се знае до другия край на обекта. Ако попаднете в добър екип в какъвто съм аз, работата не е тежка, хората с които работя са разбрани. За извънредните смени също се говореше, в някои случай работиш 2 смени отгоре, а взимаш същите пари. Парите не стигат за нищо, ако си скъсаш гъза и даваш само нощни смени и при това достатъчно на брой, може да хванеш към 380-390 лева. Специално при мен много често те занимават най-различни хора с най-различни проблеми, някога като се обадиш за съдействие не знаят как да реагират. Уважението е много слабо и от фирмата и от клиентите за които работим. Огромна част от парите наистина се прибират от шефовете и ние не виждаме нищо. Много често се уволняват по 2-3 служителя накуп заради проблеми, но желаещи да започнат работа в "английската" престижна фирма винаги има, но са все едни и същи... пияници и наркомани.

Ако имате възможност не се обвързвайте с фирмата, но ако го направите ще си виждате парите на датата, друго няма, което да кажа, че си заслужава.