АЛУПЛАСТ ЖТГ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

АЛУПЛАСТ ЖТГ ЕООД

Янко Тодордв
бивш служител 22.01.2019 1 2 3 4 5 -25 точки
На новопостъпилите колеги искам да кажа, че заплащането което обещават е мираж.Дават ти половината пари и те въртят месеци наред за другите. При въпрос кога ще се вдигне заплатата, казват че не са обещавали такова нещо.Осигуровките са на минимална работна заплата, като решиш да напуснеш два месеца работиш без пари. Сами решете дали да започнете там работа. Съжалявам хората, които работят там, но явно нямат друга алтернатива. Ежемесечно се измислят глоби, които допълнително намаляват заплащането.

Заплащането е ниско. Осигуряват ни на минималната заплата. Никакъв ред в завода. Пълен хаос е. Транспорта е странен. Сутрин е добре, но вечер е до М. Рудник. Другите да се спасяват.

Фирма в която собственикът си мисли,че служителите са му РОБИ.
Виновни са си работниците,че си мълчат и си траят.Съгласяват се с работното време,заплащането,условията на труд.
Половината от служителите са в неплатен отпуск при положение ,че количеството на работа е такова каквото беше миналата и по- миналата година.
Криза-дрън,дрън.Къде е вашата криза г-н Стоев?
Къде е човешкото ви отношение към тези които ви вадят хляба?НЯМА ГО.
Заплатите са с 200 лв. надолу за сметка на работните часове.Не виждам с какво ви помогнаха всички онeзи външни фирми,освен че раздуха администрацията.
Като служител на вашата фирма,не мога да си планувам годишната отпуска/20 работни дни,приравнени към графика на работа на 12 часа/.
Нямаш право да се разболяваш,нямаш право да си в отпуск,когато работят всички екструдери.А зимата-тогава просто на никой не му пука за служителите.
Мениджър-производство,организатор -производство,хора,които не могат да защитят личната си позиция,камо ли позицията на подчинените си.
Работата е специфична,тежка и на смени.Знаете колко трудно се намират хора,които да останат да работят за Вас,пък може и да не знаете,няма да се учудя.
95 процента от персонала в Производството са мъже.Толкова ЖЕНИ събрани на едно място,никъде другаде не съм виждала.
"Който каквото сам си направи и Господ не може да му го направи".
Няма незаменими служители г-н Стоев.Както няма и незаменими работодатели.
                                                              БЕЗ УВАЖЕНИЕ

Защо ни нареждат да работим извънредно 24ч,а след това се оправдават Боян Гиздов и Динко Русев,че шефа се бил отметнал? Г-н Стоев вярно ли е ,че вие не държите на думата си?Разберете и какви проблеми възникват при фолиране на новата машина,но разговаряйте с операторите,защото горе посочените ви дават лъжлива информация,а там уверявам ви има сериоэен проблем относно качеството на фолираните профили!

БЕЗ КОМЕНТАР УЖАС

без право на отпуск при нужда,условията за работа са тежки-работи се в силно запрашена и шумна работна среда,на смени по 12ч.Изискват се прекалено високи норми,а заплатите са ниски.С нас се държат като с роби,много работа-за жълти стотинки.Без право на мнение сме по тези наболели въпроси.