RE/MAX /img/frontend/nomap.png"

В бургас офиса се оправлява от една параноичка правиш сделки и в един момент ти казват ми че неси нужен решила е че я крадеш . шефката е една жена с малко мозък и лакома като сере и реве

Никога не съм срещал толкова просташко, грубо и елементарно отношение. Ако искате да бъдете разигравани и лъгани има едно прекрасно място и то е в Пловдив на бул. "Руски" офисът на Ремакс. Като клиент с горчив опит съветвам всички не се доверявайте на Ремакс Пловдив! Пиша тези няколко изречения с надежда да помогна на всички хора, които търсят информация Ремакс Пловдив и се колебаят дали да използват техни услуги!

Изключително недоволна съм от тази агенция! Там изглежда защитават нечий интерес,но определено не техния или на някого другиго! Много некоректно отношение,грубо и нагло! За тях клиента е глупак с нисък коефицент на интелигентност,а те са много "умни" ! Липсва уважение и като цяло дисциплина! Търговският им нюх и той се е загубил някъде по трасето в рекламиране на псевдо-слава и измислени похвали!

Абсолютни МОШЕНИЦИ /миндили/!! И това го заявявам съвсем отговорно!

нито трудови договори нито осигуровки ни нищо, въздух под налягане и централата и всички офиси, само едни големи обещания и кухи приказки без покритие

Като собственик на уважаван офис на RE/MAX във Варна съм силно смутен от внушенията, които се опитват да направят някои хора тук за работата в нашата компания. Няма да коментирам техните постове, защото съм добре запознат с профила на неуспелите хора "работили" в RE/MAX. Първо искам дебело да подчертая, че ние не обещаваме работа. Ние обещаваме мощен и устойчив бизнес за всеки наш колега, както и обкръжение от креативни хора, посветени на услугите в сферата на недвижимите имоти. Непрекъснатите препоръки от нашите доволни клиенти говорят сами за себе си. Ако искате голяма и сигурна заплата, ще Ви разочароваме. В сферата на продажбите само една комисионна, получена от доволни клиенти често е в пъти по висока дори от заплатата на вашия познат  в IT сферата, на когото примерно завиждате...В RE/MAX остават тези, които наистина искат да изучат тази високо ценена професия в целия западен свят - брокер на недвижими имоти. Това е занаят, който изисква качества и умения, както и широки познания по право, строителство, архитектура, дизайн, психология, кредитиране, история, култура и изкуства. И най-вече - това е бизнес, изграден на основата на всички тези умения, плюс умението за изграждането на връзки. В цял свят не е измислена досега достойна заплата, която да плати всички тези умения, затова клиентите заплащат комисионни за да им помогнем, а ние го правим изключително добре. Затова и що се отнася до комисионните в RE/MAX те са най-високите, повярвайте ми! Или елате да се убедите сами...

бягайте далече! Накрая отказваха да ми дадат и без това мизерните парички и се криеха като мишки! абсолютни мошеници!

Отдавна напуснах този цирк наречен ремакс! Пиша това мнение за да предпазя бъдещи хора, които освен че ще си изгубят времето а и ще останат тотално разочаровани от заплащането. Фирмата работи по американски модел, който е тотално неприложим в България! Сами се сетете защо. Общо взето ако ви се махат крачоли цял ден, имате излишен бензин да разходвате за турове из града и безкрайно много свобдно време, за което не ви пука...Започвайте! :))) След това обаче ще ви помоля да оставите един коментар тук :)

Работя в един от ремаксите. Смятам да напусна, заплащането е повече от смешно, реномето на фирмата е ужасно предвид грубото и просташко отношение на служителите към клиентите. Това рефлектира и без това пазарът е много слаб. Тотална мизерия. ако си докарате 200-300лв трябва да подскачате от радост! На всичкото отгоре нон стоп трябва да лъжеш хората и да завоалираш, за да ги изкараш тези 200-300.. БЯГАЙТЕ, когато чуете името на тази фирма! Успех на всички!

Който вярва в балони и раздути обещания за големи и бързи печалби и за престижна работа като брокер да се насочва към тази фирма в България. Лошото е, че всичко това се разбива на пух и прах на 3тия месец работа. Брокер оунър, който иска само да взема, а уж ти дава много, двупосочно неуважение мениджмънт и клиенти - пари може и да спечелиш, но с ежедневни нерви и обяснения и разхождане по София и околностите на своя сметка до полуда. Огромните изисквания за мини отплата - просто кошмар. Коректност има дотам, че си получаваш недекларираното, разбира се, ниско за Ремаксовите правила възнаграждение като процент, който ненадминатия брокер оунър си е определил от Жсебе си, и неинтересувайки се с политиката на фирмата майка. Голямо разочарование от БГ клон на иначе Гиганта Ремакс.