Йовета Глас Трейдинг ООД /img/frontend/nomap.png"

Йовета Глас Трейдинг ООД

Здравейте!По повод на мое изказване от 26.01.2011г.Оказва се, че сме питали хора, които отдавна не работят за вашата фирма.Това обяснява тяхната недобра информираност и съответно нашата неудовлетвореност.Виновни няма - грешката е при нас.Получи се недоразумение, за което ви поднасям своите извинения.
С пожелания за професионални успехи!

Уважаеми Г-н АНОНИМЕН,
Искрено съжаляваме за Вашето негативно мнение по отношение на обслужването ни. Моля, застанете зад реалното си име, и сме напълно готови на всякакви коментари, с оглед промяна на това мнение!
Поздрави! :)

Потресен съм.Какви са тези хора, които приемат поръчките? Абсолютно безхаберие. Иначе всичко се предплаща - лошо няма, но обслужването.Няма ли хора, които да знаят как се води разговор с клиент?

глупости - читави са според мен - млади хора симпатяги, коректни са  до колкото мога да преценя от 2 пъти. Цените ми се сториха добри сравнително, щотосъм работил и с едни други преди време. Оба4е много трудно се стига до там - около обеля ама се минава през едни жп прелези ...

Много са зле ! Никакво отношение,много ниско ниво на обслужване и липса на компетентност! Потресен съм!

Зле са ,зле са-като слушам как се жалват работниците милите чак жал ми става.А фирмичката ми е близо и ми е удобна. Ама анархията си я има-така е,сигурно щото не им плащат достатачно

Много ниско ниво на обслужване на клиенти в Йовета-София-особено стъклопакети,където едно момче и кака му(поне така се изразява-може и да не му е роднина)са направили автономия.Опитвах да говоря с началника им,но не можах да го намеря.Взеха ми паричките-100% предплащане(!!!) и ми дадоха надрани стъкла...Нямам думи...Никога повече няма да се върна за материал при тия!

otgovornik sklad v plovdiv ima stra6no lo6o otno6enie i darjanie kam rabotnicite si sa6tiq e i negovoto proteje - prosto ako moje vzemete niakakvi merki

Работил съм за фирмата и никога не съм имал проблеми с закъснели заплати лошо отношение и т.н. всичко е на ниво но за повечето хора едвали ще е удобно местоположението йовета глас е място на което може да се развиеш да добиеш опит и да работиш в екип

Млад колектив, мотивирани и енергични колеги. Динамична работа изискваща организираност и гъвкавост.