PRINT.BG / Принт.БГ /img/frontend/nomap.png"

PRINT.BG / Принт.БГ

Изключително некоректна фирма с нагъл служител,отговарящ за поръчките и доставката им.
Апелирам към всички бъдещи техни клиенти да внимават. Все още не сме получили поръчката си и не сме убедени ,че това ще се случи.

Аз вече им пратих проверка. Егати незаконните глупости, които се вършат!

Изпозват много ниско качество материали и не изпълняват добре поръчките, което не е морално и отговорно към клиентите, които си плащат за това. Правят се малоумни грешки от некомпетентност и да се мине метър. Измами на дребно, жалко че българските бизнесмени не могат да мислят, като бизнесмени. От дребни измами не се правят пари, а от качество. И хората го виждат. Да, имат си постоянни клиенти роднини приятели, повечето от които не виждат лошото качество, но и това е до време. Ще ни се наложи на всички да разберем по трудния начин, че клиента не е сляп и че вижда когато го разиграват и му изпълняват нещата през пръсти. Свестен, компетентен и морален човек не би се задържал за дълго в тази фирма. Дори и младите няма за какво да ходят там, защото единственото нещо на което ще се научат е на лоши практики от техни връстници.

Преди време в търсене на сериозна фирма за рекламни материали попаднах на тази,посетих офиса им веднага ме посрещна Г-н Василев разведе ме из помещенията показа ли нови машини обясни ми как са в нова сграда,как държат на клиентите си и съответно имат Висококвалифициран персонал как няма текучество в фирмата и т.н. С две думи ме спечели с приказки,до тук добре .Навярно не бях от големите клиенти(на месец поръчките ми бяха между 2000 и 5000 лева)и тогава се започна с трудното,постоянно забавяне на поръчките грешки при печата и какво се оказа ,след като се разрових в jobs.bg установих,че постоянно търсят млади и неквалифицирани работници явно заради по малкото заплащате установих ,че има огромно текучество на персонал обяснимо защо.Установих че единственият професионалист в фирмата е една Теодора,тя много трудно може да ти обърне внимание .Сами си направете изводите за фирмата

Най-добрата фирма! Тези измислици за шефа, персонала и т.н. не мога да ги повярвам! Отлично отношение, млад и сплотен колектив и страхотна атмосфера!

Много добро място за работа:) Енергичен и симпатичен шеф, който е напълно в час с всички новости бранша; Техника и периферия от изключително висок клас - просто е удоволстие да се работи:) приятен офис с отлични условия за труд и почивка:) използвам случая да благодаря за всички знания и умения, които придобих там и желая Успех!

Бях на интервю преди дни в Принт.Бг и въпреки, че избраха друг кандидат за позицията ми направиха добро впечатление :обадиха ми се за два-три дни, уредихме си среща веднага, офис на комуникативно място (уютен,на пръв поглед с приятен колектив от млади симпатични хора) и за първи път от месеци получих учтиво съобщение, че не съм избрана за позицията и т.н. Предлагаха нормално работно време и доста прилично възнаграждение, а и работата не изглеждаше кървава.
За трудов договор не е ставало въпрос, за мен това се подразбира. Ако някои е готов да работи при други условия си е негов проблем ...

Некоректно отношение към служителите. В печатницата намираща се в гр. София, ул. "д-р Иван Селимински" повечето служители там работят без трудови договори, хората си получават в края на седмицата на ръка парите "под масата". Има една книговезка, която за мен не е много в център, която командори всички, като всичките си лични проблеми ги изкарва на другите служители. Уж много работела, ама повечето май с устата работи, отколкото с ръцете. То и да искаш там да останеш да работиш ще откачиш само за един ден, тази като седне да ти надува главата. А пък шефа наистина не ми хареса, много прикрито върши всичко, явно с цел да не плаща на хората осигуровки. Там ако тръгнеш някой да питаш относно трудово законодателство и други неща, никой нищо не знае. Работи като вол и не питай, такъв е девиза там, то и да работиш като вол, пак няма да останеш дълго време там, защото там остават хората, които могат много да говорят, без да вършат много работа.

НЕКОРЕКТНО ОТНОШЕНИЕ!

ne podleji na komentar tazi izmislinena firma!!!!Edna elementarna proverka i vsichki vie 6te se obedite che nivoto tam e nulevo!!Veche e smeshno dori da se triqt komentarite !