Кара Инженеринг ООД /img/frontend/nomap.png"

Кара Инженеринг ООД

Тзаи не си ли намери шофьори?Фирмата е отврат,отношението също,а заплатата под всякаква критика.

Алооо, настоящия служител.... ти кой си? Синчето или гаджето или жената или майката? Нещо ви е много розово в семейната фирма. За нищо не ставате! Псевдо професионалисти! Ако ви се работи в кофти работна среда с цербер и нейното семейство - отивайте. Нямаш един шеф всички са ти шефове. Работиш докато им е кеф на шефовете, висиш и ги чакаш да се назабаляват да се напазаруват, личния ти живот отива на кино! Няма почивки, няма време за хранене, има само работа!
Ужас!

Хора, сградата която са направили от Кара Инженеринг в Младост-1 София (става въпрос за сградата на Евромаркет Груп, до последната спирка на тролей номер 5) е може би най-хубавата и атрактивна офис сграда в София. Де да бяха всички такива. Този, който я е проектирал има вкус! И на всичкото отгоре не е някоя кичозна постройка, на каквито се нагледахме в последно време. Ако работите в Кара ще ви кажа - дай боже да направите още много такива Офис сгради. С удоволствие бих работил в такава сграда каквато е тази на Евромаркет Груп.

Впрочем ще следя офуртите ви за жилища и след време може да стана собственик на апартамент в постройка която е ваше дело.

Не разбирам много от строителство, но като естет ви казвам, че ако бяхте направили повече офис сгради, сега София щеше да е по-красива!

На мързеливия всичко му пречи. Замислете се на колко места Ви обещават 1000 - 2000 лева заплата и като дойде време за плащане интересно как изведнъж фирмата е в затруднение, но Вие бъдете спокойни работите за 2000 лева - нищо че не ги взимате. В тази фирма заплатите са реални, получават се на време, няма забавянияи т.н. Относно работата и управителите - владетели :) ако си вършиш работата на време, а не си бъркаш в носа цял ден няма никакви грижи. Решението е Ваше, а бившите служители са си бивши и има защо. А отдел, офис или подразделение в гр. Смолян изобщо нямаме.

ако мъжът ти иска да става шофьор да бяга далече!!!
Денонощна работа за 500 лв! Господарите са управителите а ние сме робите!
БЯГАЙТЕ ОТ ТАЯ ФИРМА! Отнасят се с теб като роб! Никакви пари не дават!

Ами незнам мног за фирмата. Мъжът ми би искал да започне там работа, но незнам дали ще се получи. Виждам две добри и две лоши мнения, но от лошите се абстрахирам, докато не разбера какви са точно условията. Лошите мнения са от анонимни, което доказва, че не е задължително да е така. Имайки и в предвид, че е съкращавано като неук малолетен ............ :) моите уважения !

Не мога да разбера какъв ви е проблема с фирмата. Вършиш си работата получаваш добро заплащане. На мене ми харесва

Супер са ЗЛЕЕЕЕ! НЕ МОГАТ ДА ПРОЕКТИРАТ ГРААААМ! Мн са мизерни откъм заплащанееее!

Фирмата е супер зле...заплащането е минимално а относшението е като кам роби...

Такива трябва да са всички фирми в нашата прекрасна държавица