Стомана индъстри АД / Stomana Industry /img/frontend/nomap.png"

Стомана индъстри АД / Stomana Industry

Това е сред най-некадърно оправляваните фирми. За 4 години работа с тази фирма, видях един служител, който знаеше какво точно прави там. Беше чистачката! Когато не можете да вършите дадена работа, ами не се хващайте. Всички станаха специалист логистика и спедиция . Някакви измислени часове за товарене, часа определя само влизането в завода, кога ще излезнеш не е ясно. За да натоварш 20t. понякога са нужни повече от 24часа. Какви заплати, какви ословия на труд? Целия завод е за взривяване, подравняване и засяване с райграс и брезички. Да се свърши с тая мъка!

Здравейте на всички които желаят да работят в Стомана Индъстри. Пиша, защото съм дългогодишен работник на тази фирма и в момента още работя, но не се знае до кога. Стомана беше фирма в която имаше сигурност и се работеше с хъс, уважаваха работника и работата му, но сега вече не е така. Ръководството са хора които нямат понятие от металургия, а пък да не говорим че нямат и понятие от човешки взаимотношения. Ръководят шивачи, директори от кол център и тн. Аз съм в потрес, защото не стига че не плащат, а пък се държат с нас като с говеда. Нямаш лично мнение, нито се интересуват от проблемите ти. В момента ако знаеш английски си голяма работа иначе си нищо. ЕДНА ГАДНА МЕЛНИЦА в която които е мазохист оцелява. А пък шуро баджанащината е пак актуална. Въртиш ли опашка и ако показваш примирение също си на почит, обичат топачите и подлизурковците. Гърците хабер си нямат какво става, защото нашите ги лъжат и това е проблема. И така ако ви се работи в фирма с такъв имидж, заповядайте!

Здравейте на всички, които са избрали "Стомана Индъстри", като работно място.
Както повечето социалистически предприятия, Стомана все още съхранява духа на това отминало време! На всички недоволни от условията на труд, мога да кажа, че сега ви е трудно, защото някога единственото, което сте вършили там е да пиете и да чакате някой друг да свърши работата, защото хората са се прескачали по цеховете като в мравуняк! Това време отдавна отмина, сега сме Европейци и всички стари работници трябва тепърва да се учат на трудови навици! Неприятната обстановка е изцяло в цех "ЕСДЦ". За нещастие там бай Тошо все още е жив! Символ на това е стената на рекордите, която гордо се пази в битовата сграда. Ежедневните скандали за престои и измислени нареждания от невротичния-алкохолик Милчо Стаменов описва перфектно старото соц. правило "Началник да бъде най-тъпия, защото умните трябва да свършат работата"! Но не се притеснявайте, историята показва, че началниците често ги сменяват!!!
Заплащането разбира се е добро, но до работника стигат едни 30-тина процента от това, което е предвидено!
Ако сте бездушен и страхлив охлюв, който не смее да изкава мнението си, то вие сте точно за там!
Все пак да кажем нещо положително за Стомана Индъстри АД:
Фирмата е трамплин и си заслужава да се стиснат зъби за 2-3 години, после ще сте доволни, въпреки ужаса там, казвам го от личен опит!

Срам ме е да ви пиша каква заплата получавам.Условията са жасни.Началниците се държът стб , като чели си маймуна.Решил съм да се разделям с тази пропаднала фирма и е само въпросна време да се махна.На бъдещите кандидати за работа ще им кажа, че това е най-долната фирма в България.Печалбите са космически, а ние сме роби без права.

Аз съм бивш електро-шлосер в ЛПЦ. Пиша не за да критикувам ръководството, а за да предупредя всеки, който иска да работи като електрошлосер в този цех.
Както всеки, така и аз бях назначен на 6-месечен изпитателен трудов договор. Този договор беше прекратен на петия месец (20.02.2014) от страна на ръководството на основание "несправяне със задълженията", като още в началото на февруари видях в jobs.bg обява за моето място. Истината е, че аз съм не знам кой поред назначен на изпитателен срок и освободен, за да бъде заменен със следващия, който също ще бъде освободен в рамките на изпитателния си срок. Според мен се справях добре като за човек, който е нов в тази област - все пак всеки в началото "не е в час", нали?
Така че, бъдещи колеги, не си струва за малко над 500 лв да се захващате с фирма, която реално няма нужда от вас. Затова давам на "Фирмена сигурност" и "Потенциал за развитие" оценки -5. Между другото такива оценки съм чувал и от други, които работят в този цех, а те не са никак малко.

прекарах 22г в Стомана.най хубавите години младостта ми мина там.Обичах тази фирма но какво направи тя с мен.По-време на работа с мен се случи трудова злополука и излязох в болничен отпуск.Вместо моята фирма да се поинтересува как съм те ми се обаждат да ми кажат че ще ме съкращават....и това след 22г работа и нито ден самоотлъчка.Искам да попитам г-да Мениджъри на Стомана това ли за вас е Европейски манталитет и стандарт специално с мен постъпихте като Мениджъри от началото на 18 век.   с нуважение Емил Будинов.

някой може ли да ми каже нещо за Тони Кабакова- много противоречиви неща чувам за нея?

Преди се работеше за около 600 лева а сега работят за 430 лева айде като включиме и бонусите който са на стойност около 90 лева та ето ги малко над 500 ако за металургия това е добре ходете началниците ще ви харесат.

Да, вярно е че благодарение на Стомана някои живеят като за целия Перник. А да припомним ли как и на кого беше и продадена от мистър 10%, дано ИванчоКостов се сети преди да плюе президента.

Нещо не разбрах,тези бонуси дане би да са даденос? И не е ли вярно, че благодарение на стомана живее и целия перник.