Пейпърфлоу сървис сентър България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Пейпърфлоу сървис сентър България ЕООД

Фирма за хора без опит и мнение .

Провинциалното момче Борислав Илиев дошъл в големия град да стане голяма работа мечтата да си сбъдне да стане мениджър така след дълго дебнене и подмазване стана! Да но почна да си избива комплексите, колкото и да се опитва не може да стигне големите момчета тези с вратовръзките . С това евтино поведение си мисли че е важна клечка да ама не .. Само става смешен в очите на уж приятелите му който в действителност не са,а са около него защото има бонуси минимални,но все пак нещо изгодно да пада там ...
Към новите бъдещи кандидати пазете се най вече вие момичета!!!!

Не е лоша фирмата Хаха от 50човека останаха едва 20 човека Защо ли ? Пижо и пенда и още някоя мартеница ще си увиснат там като на пролетно дърво!!!
С Уважение Баба Марта!!!

Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Абсолютна загуба на време, без перспектива!!! Изисквания много ,но и да се стараеш да работиш няма да бъдеш оценен,както трябва!!! Поради субективното отношение на супервайзорите!!!

Not recommend at all.
Don't waste your time!!!
Nothing is good there.
Sorry this is the truth!

Много зле като цяло ! Ако си комплексар, ако не изразяваш мнението си на глас,ако не ти се занимава,ако виждаш нередности, но се правиш че всичко е наред . Смело напред това е мястото за теб !!!

Така екип не се ръководи. Датчаните изглеждат свестни, но пък изобщо си нямат идея какво се случва в българския екип. Мениджъра яко им замазва очите. Още малко и подметките, ще започне да им лиже само и само, за да го вземат в Дания. И в трудовата ми книжка да пише “Мениджър”.

Most of us are here because of the pandemy.The salaries are not good enough for this job and that pushing.

Managements here in the bulgarian office is at very low level and don't know how to work with people.They always say that the denmark team is not satisfaed of us and in the same time they says the opposite.Why we can't speak directly to DK office? We NEED objective feedbacks.

If you think to work in this company first ask who is the manager. If the answer is Borislav - stay far away.

За да береш ягоди в Дания не ти искат такъв таргет! Уж сериозна работа с документи , а дефакто не е. Само задкулисни игри и кой кого ще надхитри . Не те уважават заради работата ти оценяват само ако се кланеш и подмазваш!