Пейпърфлоу сървис сентър България ЕООД /img/frontend/nomap.png"

Пейпърфлоу сървис сентър България ЕООД

Простички хорица от провинцията управляват шепа хора,все едно са в Евро парламента такива претенции имат . Да ходят на Женския пазар да продават домати ,че да заработят заплатите си .

Меринджея и Меринджейката са обикновени селски тарикати. Случайно попаднали на висока позоция. И да събират джоджен от асфалта не могат.

Разделен екип на групички .
Фирмата гледа да спести всяка стотинка , работиш допълнително без да ти се плаща.Карат те да работиш по 12 часа без да мърдаш от компютъра. Заплахи , обиди , лицемерие ,злоба, завист ,подмазване и какво ли не на едно място. Нищо положително не мога да напиша .Пълна загуба на време !!!

Във фирмата цари хаус, интригантство, използващина, некомпетентност, липса на организация. Стойте настрана от нея !

Фирма за хора без опит и мнение .

Провинциалното момче Борислав Илиев дошъл в големия град да стане голяма работа мечтата да си сбъдне да стане мениджър така след дълго дебнене и подмазване стана! Да но почна да си избива комплексите, колкото и да се опитва не може да стигне големите момчета тези с вратовръзките . С това евтино поведение си мисли че е важна клечка да ама не .. Само става смешен в очите на уж приятелите му който в действителност не са,а са около него защото има бонуси минимални,но все пак нещо изгодно да пада там ...
Към новите бъдещи кандидати пазете се най вече вие момичета!!!!

Не е лоша фирмата Хаха от 50човека останаха едва 20 човека Защо ли ? Пижо и пенда и още някоя мартеница ще си увиснат там като на пролетно дърво!!!
С Уважение Баба Марта!!!

Не е лоша фирмата за нашите стандарти. Някога работех там после се преместих другъде но условията са си пак същите, няма голяма разлика тук - там или където и да е в БГ . Като цяло в България е така трябва да бачкаш 40 години, да плащаш осигуровки, и накрая ако доживееш до 67г. ти дават пенсия колкото да имаш за храна и лекарства.
Ето защо преди 3 години реших да напрявя нещо с оглед на моето бъдеще, като започнах всеки месец да отделям малък процент от скромната се заплата и депозирам в Bitcoin тъй като цената на тази валута откакто е създадена винаги върви на горе. Идеята ми беше че някой ден като стана на 50г. ще съм спестил достатъчно средства в Bitcoin за да не е нужно да чакам мизерната си пенсия.
Приятели не искам да изглежда самохвално . В момента съм на 31г и май няма да трябва да чакам 50 за да се пенсионирам тъй – като дори не съм и санувал че цената на Bitcoin ще нрасне толкова бързо.
Биткойн е най-доброто решение за съхранение на стойност Вие също може да направите така в зависимост от това какъв процент от месечните си доходи може да отделяте.
Ето линк как може да си купите https://www.binance.com/en/register?ref=L7SKVPD1

Абсолютна загуба на време, без перспектива!!! Изисквания много ,но и да се стараеш да работиш няма да бъдеш оценен,както трябва!!! Поради субективното отношение на супервайзорите!!!

Not recommend at all.
Don't waste your time!!!
Nothing is good there.
Sorry this is the truth!