ХРИС АУТО https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Пощенска 15&markers=София,Пощенска 15

ХРИС АУТО

Невероятни измамници , 25 бона се натресох за Ауди със сервизна история от Швейцария , колата едвам мина 50 км , изтече антифриза, набутали добавки в двигателя , веригата започна да щрака ужасно , скоростите взеха да бутат яко при превключване , не взимайте нищо от там !!!

Най-големите измамници . Това не е автокъща , а място където можете да чуете най - големите и най- новите лъжи в света на автомаркета. Светльо и Кирил са се специализирали до докторска степен да лъжат хората и не показват и грам човечност . Ако искате да живеете спокоен живот , не купувайте нищо от там. Всяка покупка - набутка ! Нищо реално няма там , а само лъжи, лъжи ,лъжи !!!!

Най-смешната автокъща ,която съм виждал някога ! Работят само тотални олигофрени и лъжат на поразия абсолютно всеки , който отиде там ! Не правете грешката да си купувате кола от там ! Господ ги наказва тия измекяри за всичките кражби , които правят от клиентите си ! Само да си помислите да купите кола от там....и вече сте вътре !

Аз мога да потвърдя казаното от предишния коментар. Мен също ме излъгаха с няколко стотин лева капаро и се държаха ужасно нагло и подигравателно! Абсолютни мошеници! Бягайте от там, колкото можете по-надалече!

Автокъща ХРИС АУТО / HRIS AUTO се намира в кв. Орландовци, ул. Пощенска 15
В интернет попаднах на обява от тази автокъща, като за съответния автомобил беше описано, че има пълна сервизна история до момента и чрез телефонен разговор човекът го потвърди, както и че има валиден технически преглед от Швейцария от където твърди, че внася всички автомобили. Малко по-късно посетих автокъщата на място и той започна да обяснява как всичко по автомобила е супер, беше поизлъскан на външен вид, каза че има и други кандидати за него и ако искам да го взема да му оставя капаро от няколко стотин лева, НО като му поисках да видя сервизните документи той каза ,че точно в момента ги няма и че щял да ги прати на снимки по телефона и че всичко което е казал е истина и няма да има проблеми. Доверих му се и му дадох капаро, на следващия ден му писах да ми снима документите, но той не отговаряше, на по-следващия ден понеже много настоявах той изпрати някакви снимки от сервизна книжка на които се виждаше ,че последен технически преглед е имал преди 5 години и разбрах, че ме е лъгал. При това положение поисках да ми върне капарото, понеже се разбра, че ме е подвел, но той отказа, аз "изгорях" с капарото и предпочетох да не я купувам при това положение. НЕ МУ СЕ ДОВЕРЯВАЙТЕ И НЕ КУПУВАЙТЕ ОТ ТАМ.