Ексо Ексо Кристен ЕООД https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,Манастирски Ливади - Изток, ул. Флора 65&markers=София,Манастирски Ливади - Изток, ул. Флора 65

Ексо Ексо Кристен ЕООД

нещастни души, случили на интервю или по-лошо - на отношения с хохо - съжалявам.
управителката на тази фирма има доста противоречиво поведение и лесно може да те заблуди в началото колко е интелигентна, добра и приятелски настроена. да ама не.
да започнем с това, че офисът е много запрашен, чистачка няма, а чистенето (вкл. на тоалетните) е задължение на служителите. местенето и инсталирането на техника (огромни принтери, плотери, компютри), и бюра, също е задължение на служителите. ако нещо не работи, както трябва, те са виновни и се започва крещене, и физиономии. или се праща някои лакей да крещи вместо шефката.
последната се държи със служителите си, така сякаш те са длъжни да ръководят абсолютно целия процес сами и отговорността за бизнеса, като цяло е тяхна. ако нещо бъде объркано или ако се наложи някой да отсъства, отношението към него е като към предател.
с най-старите си служители жената е в приятелски отношения, поне докато не излязат от стаята, за да ги обсъди, стига да е в настроение за това. или докато не поискат нещо от нея.
независимо дали сте завършили Харвард или Свободния и, независимо дали сте офис мениджър или графичен дизайнер, винаги може да се случи да ви накарат да лепите куриерски етикети или да режете фолио.

просто не ходете там.

Здравейте.

Гарантираме, че всички кандидати са получили обратна връзка по имейл или телефонно обаждане.

Ако не сме успели да се свържем с Вас по един от двата начина, молим да приемете нашите извинения.

Поздрави,
Деница Грънчарова

Много некоректно отношение. Когато се канят хора на интервю, с уговорки за второ такова и даване на ''задачки'' за вкъщи със срок, с цел показване на умения, след това не изтриваш обявата и спираш да отговаряш на имейли. Все пак човек отделя време и внимание за тези ''задачки'', а когато е готов и изпрати дизайни, след цял ден липса на отговор - отваря джобс.бг и какво да види '' Обявата вече не е налична''. Разбирам, че се е намерил друг човек, но поне не губете времето на хората или отговаряйте на имейлите си.

Тотал щета