Юроспиид ООД /img/frontend/nomap.png"

Юроспиид ООД

predlagam da gi dadem na gospodari na efira palni izmamnici ne si gubete ceno vreme

bqgaite dalech ot tazi firma tretirat horata kato jivotni pari nikakvi

Много големи измамници са тези.Ако искате да ви излъжат с МНОГOOOО ПАРИ заповядайте!!!!!!!!!!!!!!!!

Здавейте има ли неустойка ако решиш да напускаш ?

Здр колеги искам да питам за фирма Юроспиид Коректни ли са защо искат 500лв,гаранция като документите струват по малко.

Момчета и момичета. Всеки разумен и интелигентен човек, не може да има реално мнение за фирмата и колегите си от 5 дена работа. Освен това всяка фирма, която обучава, слага в договорите си неустойка в договора  ако напуснеш преди срока на договора, за който сте се уговорили. Това е нормално, не може да те обучат, научат, да ти дадат знания и умения и ти просто да си тръгнеш от тях, щото някъде са ти предложили с 50 лв повече пари. Аз съм бивш служител в тази фирма и мога да Ви кажа, че това което пишете са пълни глупости. Коректен ли си към фирмата и те са коректни към теб. Заплащат в уговореното време. Аз лично напуснах защото здравословни причини при мой близък надделяха и трябваше да напусна за да се грижа за него иначе нямаше да напусна. Фирмата е бяла и коректна, не се връзвайте на писаници и простотии. Това пък за Десислава е пълен абсурд, тя е просто служител нищо повече.

Работила съм в някои от фирмите, против които се пише тук.Истината не е каквото се пише тук! Тук има измислици и лъжи!

ВНИМАНИЕ! ТАЗИ ФИРМА СЕ ОПИТВА ДА ВИ ПРОБУТА НЕИЗГОДЕН ДОГОВОР! Наскоро бях на интервю за работа в Юроспиид ООД като диспонент (флотен мениджър). Явих се в уречения час и ми казаха да изчакам в кафенето известно време. Там се запознах с едно момче, което беше чакало 3 часа за интервю! Една жена дойде и му каза, че ще се свържат с него, за да се видят в друг ден! (а той беше отишъл до въпросното място с влак и беше чакал 3 часа представете си само за да го отпратят) Още тогава ми замириса на гнило, но реших да видя какво ще ми предложат. Първата част от интервюто мина с един господин, който се държеше приятелски и ме пита стандартните въпроси плюс кратко интервю на английски. След това чаках 1 час, за да се срещна със зам. управителят доколкото аз разбрах. С него също проведохме едно стандартно интервю и ми съобщи, че възнаграждението ми ще бъде чисто 1200 лв. Тук пак се усъмних, защото знаех, че по другите фирми взимат много малки основни заплати на този пост, а по голямата част ти идва от бонуси. Предложиха ми да започна работа на другия ден или по точно курс на обучение на другия ден. Съгласих се и курсът започна. Бяха осигурени учебни помагала, имаше осигурен и обяд и аз си помислих, че всичко ще бъде наред! ДА АМА НЕ! Повикаха ме да подпиша един "формален договор за обучение". На него пишеше, че ако подпиша този договор за обучение се ЗАДЪЛЖАВАМ да подпиша и трудовия договор, който дори не съм виждал!!! ПРЕДСТАВЯТЕ ЛИ СИ? Плюс това ако НАПУСНА ИЛИ бъда уволнен дисциплинарно, по болест и тн ПЛЮС ПРИ ЛИПСА НА КАЧЕСТВА СЕ ЗАДЪЛЖАВАМ ДА ИЗПЛАТЯ НА ФИРМАТА 3000ЛВ НЕУСТОЙКА И 1700 ЛВ ЗА КУРСА! Приемам, че е нормално да има неустойка заради курса, но да те задължават да подпишеш трудов договор, който не си виждал и да искат неустойка поради липса на качества!!!! НАЛИ ТЕ СА ТЕЗИ, КОИТО ПЪРВОНАЧАЛНО ТЕ ОЦЕНЯВАТ ЗА ДА РАЗБЕРАТ ИМАШ ЛИ КАЧЕСТВА! НА ШОФЬОРИТЕ ПРЕДИ ДА ПОДПИШАТ ТРУДОВ ДОГОВОР ГИ КАРАХА ДА ПОДПИСВАТ НЯКАКВА ДЕКЛАРАЦИЯ ЗА НАПУСКАНЕ... ПРАВЕТЕ СИ САМИ СМЕТКА... С ЕДНО ОТ ДРУГИТЕ МОМЧЕТА СИ ГОВОРИХМЕ, ЧЕ НЕ ОСИГУРЯВАТ НА ТОЛКОВА ПАРИ, КОЛКОТО ПОЛУЧАВАШ ПЛЮС ТОВА , ЧЕ ПЪРВОНАЧАЛНО НЕ ВЗИМАШ ТОЛКОВА ПАРИ ЗА КОЛКОТО СТЕ СЕ РАЗБРАЛИ! СЪВЕТ ОТ МЕН Е ИЗОБЩО ДА НЕ СЕ ЗАНИМАВАТЕ С ТАЗИ ФИРМА, ЗАЩОТО СПОРЕД МЕН СА МОШЕННИЦИ!!!

Здравейте колеги искам да ви предупредя за фирма " Юроспиид" ООД гр. Петръч. Не започвайте във тази фирма аз започнах за 5 дни.Тръгнах със курс до Турция цяло преживяване. Като тръгнах ми беше казано къде и по колко да сипя нафта. До никъде не стиганах дадоха ми 100 лв.цяла нощ стоях да се свържа със спедитора и нищо
накрая ходих със мой пари си сипах нафта като се прибрах и им казах напускам и напуснах като ми беше казано че няма да ми платят До колкото разбрах не са коректни относно плащането поне така в последствие разбрах от колеки. Както и че други колеги бяха зарязали камион във Англия и си бяха дошли. така че водете си извод и преди да почнете внимателно разпитайте. дано да съм ви бил полезен.

Отношението към шофьорите е като към животни. Ако сте прост, мързелив и нищо не става от вас като шофьор - това е вашето място за работа! Нагоре в йерархията положението е отчайващо. Всяка седмица пускат нови обяви за работа, защото не могат да задържат качествени хора, а некачествените биват уволнявани. В офиса командва Десислава, която е с мозък на врабче, но е любимка на шефа и каквото тя каже това става. Заплащането на шофьорите е некоректно - постоянно биват глобявани за глупости. Не се спазват седмични почивки и се иска от тях да правят нарушения постоянно. Ремаркетата са под всякаква критика. С две думи - фирма, в която не си струва да ходите!