Юроспиид ООД /img/frontend/nomap.png"

Юроспиид ООД

Некоректно и грубо отношение.Ако някой има ценно време за губене да отиде в тази фирма..Неподходяща фирма за набиране на служители обявите са им постоянно в джобс...Губене на времеподигравка с човешкото л

Искам само да информирам кандидат шофьорите че това което чуят на предварителното интервю за цена, условия, договори и заплащане не се покрива с нищо. Трърде сладкодумно говорящата Менаджер специалист Поли Христова спестява много съществени изисквания на егоцентричния шеф Рашков, така че колеги помислете преди да поемете към школата в село Петърч за да не сте разочаровани като много кандидат шофьори. Надявам се малко да съм Ви помогнал. С уважение :Кандидат Професионален Медународен Шофьор.

Бях вчера на интервю при тях за позиция Диспечер.Офисът , където се проведе беше близо до " Пирогов".Някакво момченце с брадичка и силно незаинтересован вид ме вкара в една малка стая, зададе ми няколко клиширани въпроса и ми съобщи , че евентуално след 3 месец заплата ще бъде 1600 лв .нето, НО ще ме осигуряват на 570 лв! Теглих му на ум една майна и си тръгнах.

Обещават много но изпълняват малко.Като цяло с изискванията е същото, изисква се много но в замняне не дават почти нищо.

Бях на интервю и си тръгнах много разочарован, искаха ми 1000 лв за да започна школата и евентуално работа при тях един вид гаранция пари които никога няма да видя повече. През цялото време на интервюто въпросния господин който дори не се представи си позволяваше да ме обижда и по негови обяснения заплатата която обещават никога няма да получа. Разбрах също че при неизпълнение на договорите които подписвате има неустойки които не са малки и предполагам 1 работна заплата едва ли ще покрие загубите.

Някой може ли даде малко повече информация за школата им и заплащането при новопостъпилите във фирмата?

на прокурорче съгласен

predlagam da gi dadem na gospodari na efira palni izmamnici ne si gubete ceno vreme

bqgaite dalech ot tazi firma tretirat horata kato jivotni pari nikakvi

Много големи измамници са тези.Ако искате да ви излъжат с МНОГOOOО ПАРИ заповядайте!!!!!!!!!!!!!!!!