В.К.Д. ООД /img/frontend/nomap.png"
1 точка от 15 мнения

Даниел Дамянович как не е срам? Как изобщо спиш спокойно? Как вървиш свободно? Добре,че е корона вируса,че да се покриеш като мишка за малко.

Наистина ли този човек е способен на толкова измами?! А как говореше заа бизнеса си... За съжаление корупцията е навсякъде ...

Не си давайте личните данни на този на човек. Службите препоръчват да се внимава с него и да не му се вярва. Счита се склонен към престъпления и измами.

Внимание, опсасен рецидивист се появи в София. Дано не ви омае и вас. Не трябва да бъде оставян да се възползва от дадената му смешна власт!

Никога не съм предполагал,че този човек би ме излъгал нагло и да ме гледа в очите. Крайно разочарован съм от него.

Какъв човек си ти, Дамянович? Защо извършваш толкова измами? Мислиш,че ще бъдеш оставен да си правиш каквото искаш?

Даниел Дамянович е абсолютен изнудвач. Наистина не можете да си представите колко е умел в действията си. Първо опитва да стане ваш близък приятел и после ви ограбва.

Здравейте! Аз също съм на мнение, че трябва да се пазите от г-н Дамнянович. Пазете спестяванията и имотите си. Той е толкова лицемерен. Няма да се усетите като ви омае.

Ейй долен лъжец такъв, какъв таен агент на ДАНС си ти?Номерата ти скоро няма да минават да знаеш

Дълго се заблужавах за този човек, оказа се наистина голям измамник. Не знам как може да бъде назнчен на такава позиция. Кой го е назначил?!