Монтекристо Ритейл /img/frontend/nomap.png"

Монтекристо Ритейл

3 точки от 1 мнение

Относно фирмата искам да кажа, че е под всякаква критика. Мениджъри, без капка уважение към персонала си, държание все едно сме някакви идиоти. Работа е 40 часа седмично, но поне един ден или повече в седмицата се остава след работа или се идва по-рано по незнайно какви причини, а тези часове дори не се заплащат. От тези 600 лв твърдо възнаграждение, няма месец в който да съм получил повече от 500 лв което е подигравка с моят труд. Отделно, че се бъхтиш като магаре и се чувстваш като общ работник. Отделно това има и таргети ако го хванеш той ти носи допълнителни 200 лв, но много рядко се случва да си го хванал и да си получиш парите. Да не говорим, че заплатите винаги закъсняват. Фиш се праща когато те си решат. Хора не се лъжете да работите в такава обстановка да ви третират като боклуци за няма и 500 лв. Другото което е в обявите им за работа фигурират несъществуващи за тях заплати от сорта на 900 до 1300 лв на интервютата лъжат колкото могат и след като ги попиташ кога ще получиш сумата която са ти казали на интервюто отговора е “ От другия месец ще е различно” не не беше различно беше трагично!