Адвокатско дружество "Златанов и партньори" https://www.google.com/maps/api/staticmap?key=AIzaSyDTo5pSNCbE0DW8tvZj8hGdttXLKd2WO4M&size=255x160&zoom=13¢er=София,бул. Неофит Рилски 57&markers=София,бул. Неофит Рилски 57

Адвокатско дружество "Златанов и партньори"

2 точки от 1 мнение

Бягайте от това място! Работата е абсолютна скучна и еднообразна, но това е само бял кахър. Аско искате шефове - милионери, които ви подхъврлят трохите, това е мястото. Лъжат те, че ще сключиш договор с тях, но такъв няма - нито трудов, нито граждански. За сметка на това ти искат чувствителни лични данни, каквито са медицинско свидетелство, копия от трудова книжка и т.н., които служат единствено за тяхно любопитство. Лъжат, че ще те осигуряват поне на минимална заплата. В тази кантора такова нещо като осигуровка няма. Субектите си осигуряват само своите стомаси. Държат се служителите на студено, парното е табу през зимата - харчи прекалено много. Написаното до момента е само леко превю, ако някой иска да види пълната картинка, или се съмнява в разказаното, нека си опита късмета, ако се осмелява...