Меридиън Кепитъл Груп ЛТД-Клон България /img/frontend/nomap.png"

Меридиън Кепитъл Груп ЛТД-Клон България

Изобщо не оценяват служителите си. Не можеш да растеш в компанията и заплатата съответно не може да се покачи осезаемо, за това и повечето служители напускат. Текучеството се дължи още на това, че заплатите се бавят, а когато някой напусне дори не му изплащат последната заплата.

Да, ако искат да ограбят опвече хора, трябва да позволяват понякога, някой да спечели. Изглежда обаче, че спечелилите не са случайни и може би някой им е казал как.

И аз съм съгласна, че не винаги можеш да получиш най-доброто отношение/опит, но не може и да е никога.

Опит е, но на никой не му харесва да работи за лъжци. Все пак съгласил си се на едни условия, които в крайна сметка се оказват неверни. Какво реноме би изградила тази компания с подобно отношение не знам, но виждам, че не само аз мисля така.

И лошият опит е опит, не съм негативно настроен, защото съм попадал и на по-лоши места.

Изключително недоволен съм от компанията. Лъжат, че ще има увеличение на заплатите, а не го правят. Държат се арогантно към служителите и създават напрегната работна обстановка. Допълнителната работа не се заплаща, а колегите от своя страна за незаинтересовани към случващото се.