Меридиън Кепитъл Груп ЛТД-Клон България /img/frontend/nomap.png"

Меридиън Кепитъл Груп ЛТД-Клон България

Абе, чета тези коментари и откровено се чудя що за хора са ги писали? Някой изобщо гледал ли си е договора? Колко пъти някой от вас е получавал заплата след датата, която е описана в договора ви?
Колко от вас допринесоха с нещо и положиха някакви усилия за да заслужат привилегии или някакво по-специално отношение? Какъв извънреден труд да си се заплати, като ти не си изкарал и един лев за компанията? Какво развитие може да искаш, като ти на вързано куче хляб не можеш да дадеш? Може ли аз да имам наблюдения върху компанията за много дълъг период от време и досега да не съм видял нито едно некоректно отношение, а някакви мрънкачи да се оплакват за щяло и нещяло и да наклеветяват компанията! Да, не всичко е розово и като във всяка една сфера има напрегнати или неуспешни периоди, но това, което чета тук не кореспондира с истината дори и на 10% ! И колко от вас цъфнаха и вързаха след като си тръгнаха? Колко от вас могат с ръка на сърцето да кажат "Аз бях коректен, аз работих здраво и носех резултати, но те не ме оцениха" ??? Ако е така застанете с истинските си имена, тогава поне може някой да ви вземе насериозно!

Една компания която не предлага нищо специално, без преспектива за развитие или някакви преференции

Да се разбереш с мениджмънта е като да говориш с тостер и да очакваш да те разбере. Моя съвет е - бягайте далече от фирмата.

Работата не е кой знае колко сложна, но работната среда е кошмар. Отношението е като към роби. Така не се прави бизнес

Невъзможно е в такава обстановка и при такива условия да се получи добър служител. Не е нужно да разиграват хората с пари и задължения, прави сте че всеки сам прави избора си, но моят избор не е да ми бавят заплатата и да дават допълнителни задължения, които не са вписани в длъжностната характеристика. Аз лично съм коректен и считам, че съм в правото си да искам да са коректни с мен. Има много начини, по които можеш да накараш някой да свърши нещо допълнително, но определено не е този да му бавиш заплатата или изобщо да не му заплатиш за извънредния труд,

За жалост има много некоректни фирми в България, които със всеки ден ме изумяват как успяват да измислят нови и нови начини да вземат парите на хората!

Не бъдете толкова негативни, на всеки му трябва опит, за да направи някакъв стаж и да се издигне след това. Все пак ако никой не наемаше хора без опит, нямаше да си намерите работа.

И аз мисля, че отношението е зиключително важно. Дори да има нвщо в обстановката или заплащането, което не е ок, при коректно отношение има начин да се разберете, но в противен случай е изключено и ще те лъжат до дупка.

Имате право. Не е адекватно такова отношение. Естествено, че щом някой се е съгласил да работи на такава заплата си е негово решение. Опитът също има значение, но според мен е редно нещата да се представят по реален начин. Не можеш да лъжеш хората и да очакваш, че преживяването и опитът ще им хареса и ще останат за дълго.

Некоректни! Отношението и работната обстановка са изключително напрегнати. Заплатите не са никак високи, никога не се изплащат на време, често ги бавят и отделно рядко плащат уговорената сума .  Служителите не се ценят и текучеството е огромно. Освен това много от клиентите си търсят правата пред КЗП, защото не само служителите биват излъгани.