BGCS Media Ltd /img/frontend/nomap.png"

Само да кажа, търся си работа и преглеждам няколко фирми и стигайки до тази прочитам за 4ти път коментарите на Боян Николов, Паскал, Анонимен и Виктор в същата последователност, с напълно същият текст, с еднакви оценки и написани на една и съща дата иииии малко ми писна да ги чета.

За съжаление и БГ Работодател се пълни с глуспоти!

Понеже знам, че има хейтъри дори и в този сайт, въпреки мненията, реших все пак да отида на интервю и да видя за какво става въпрос. Като цяло обявата им ми допадна и понеже винаги преглеждам БГ работодател и знам, че има и други хора, които разчитат на мнения, реших да споделя мнение от интервюто ми.
Като цяло ми оставиха приятно впечатление като среда, а спрямо другите коментари не знам какво е точно отношението към служителите, но честно не видях подтиснати физиономии пък офиса не е малък. Също така, поканиха ме на трейнинг и ми изготвиха трудов договор, в който е написана заплатата, структурата на основната им заплата е нарастваща през цялата първа година (описано е в договора, който имам) та коментара за заплатите, че имали таван след третия месец, не знам колко може да се разчита на истинноста на това мнение.
Искам коментара ми да се третира неутрално, защото още нямам много впечатления от мястото, но поне за хора, които имат интерес да отидат на интервю да имат на идея, че до моемнта има някои разминавания с написаното по - долу и е съвсем възможно да е хейт от конкурентна фирма или някой да е объркал името на компанията.

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.

Съгласен съм с теб, Виктор! На мен дори не ми платиха за последния ми работен месец.

Труда на служителите в тази фирма изобщо не се цени... използват те, докато имат полза и после те уволняват без да ти дадат основателна причина.

Както се пееше в една рап песен -
''Извинявай ако тона ми е оскърбителен, това е щото си отвратителен''

Винаги се чудех на хората, които се опитваха да прецакат фирмата, да изнасят информация, да хакват сайта, да качват снимки на ЦУМ със логота-та на всички брандове. Да публикуват на ФБ страницата на компанията лични данни на настоящи служители включващи цифри от егн-та, мобилни номера, имена. Наистина, не можех да разбера мотивите на такива хора. Имахме колега, който пък съвсем не разбирах, клатеше си краката, уволниха го и след няколко дена-хоп, хайде всички на детектор. Изнесена информация за големи клиенти. Следователно, уволненият колега, главен заподозрян.
Но тук уважаеми четящи важи поговорката ''Сития на гладния не вярва'' и то с пълна сила.
Въпросните хорица, дръзнали да нарушат имиджа на иначе прекрасната компания са били брутално прецакани от същата тази, за да предприемат такива действия.
Извода, който успях да си направя е, че компанията си е заслужила всичко това, че и мнооого повече.
И това ще стане, драги. Търпение☺️

Здравейте, какво мислите за фирмата?