QUESTE Ltd /img/frontend/nomap.png"

И аз мисля, че отношението е зиключително важно. Дори да има нвщо в обстановката или заплащането, което не е ок, при коректно отношение има начин да се разберете, но в противен случай е изключено и ще те лъжат до дупка.

Имате право. Не е адекватно такова отношение. Естествено, че щом някой се е съгласил да работи на такава заплата си е негово решение. Опитът също има значение, но според мен е редно нещата да се представят по реален начин. Не можеш да лъжеш хората и да очакваш, че преживяването и опитът ще им хареса и ще останат за дълго.

Некоректни! Отношението и работната обстановка са изключително напрегнати. Заплатите не са никак високи, никога не се изплащат на време, често ги бавят и отделно рядко плащат уговорената сума .  Служителите не се ценят и текучеството е огромно. Освен това много от клиентите си търсят правата пред КЗП, защото не само служителите биват излъгани.

Изобщо не оценяват служителите си. Не можеш да растеш в компанията и заплатата съответно не може да се покачи осезаемо, за това и повечето служители напускат. Текучеството се дължи още на това, че заплатите се бавят, а когато някой напусне дори не му изплащат последната заплата.

Да, ако искат да ограбят опвече хора, трябва да позволяват понякога, някой да спечели. Изглежда обаче, че спечелилите не са случайни и може би някой им е казал как.

Прав сте. Ниакак не е приятно да има просто празни обещания от страна на работодателя и нищо да не се спазва.

Отношението е много важно, всеки има право да опита, но когато виждаш едно негативно отношение от страна на работодателя, а в допълнение доста неуредици с работната среда и заплащането, не можеш да мислиш, че нещата са наред.

Не бъдете толкова крайни, може би просто не е било вашето място. Възможно е да има текучество, защото не на всеки му се отдава тази работа, но все пак е решил да опита.

Обещават много, но често оставаш само с обещанията. Не можах да издържа дълго в тази фирма. Текучестовото е голямо. За месеца, който изкарах там напуснаха 20 човека. Карат служителите си да пишат позитивни коментари, които нямат нищо общо с действителността. Ако беше хубаво, нямаше да напускат толкова хора и служителите ще бъдат ценени.

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.