QUESTE Ltd /img/frontend/nomap.png"

Некоректно отношение, заплащане под всякаква критика и много неблагоприятна среда за развитие

С интервюиращата госпожа се бяхме уговорили за онлайн среща по скайп в определен час. След 15 минути чакане ми беше съобщено по телефона че интервюто ще започне 30 мин след уговореният час поради технически проблеми. Съгласих се да изчакам още малко, после станаха 30, после 1 час и тн., но така и не се състоя интервюто. Некоректни и несъобразяващи се с бъдещи кандидати за работа.

Всяка една дейност в тази ‘фирма’ е незаконна или е на ръба на закона. Давам мнението си, за да предпазя бъдещи кандидати, които ще изгубят не само времето си, но и с мъка ще вземат изработеното (пари, документи). Лично аз втори месец не мога да приключа сагата с тези измамници и следващата ми стъпка е да се обърна към трудова инспекция и юрист.

Хуваба локация, офис и колеги.До тук! Никога не съм се чувствала по-обидена от никой мой работодател, бях системно подигравана унижавана и дисриминирана + че работната заплата се бавеше абсолютно всеки един месец а накрая и не ми изплатиха последното възнаграждение, не ви го препоръчвам ако не искате да си загубите времето, което е най-ценният ресурс в 21 век.

Една компания която не предлага нищо специално, без преспектива за развитие или някакви преференции

Да се разбереш с мениджмънта е като да говориш с тостер и да очакваш да те разбере. Моя съвет е - бягайте далече от фирмата.

Работата не е кой знае колко сложна, но работната среда е кошмар. Отношението е като към роби. Така не се прави бизнес

Невъзможно е в такава обстановка и при такива условия да се получи добър служител. Не е нужно да разиграват хората с пари и задължения, прави сте че всеки сам прави избора си, но моят избор не е да ми бавят заплатата и да дават допълнителни задължения, които не са вписани в длъжностната характеристика. Аз лично съм коректен и считам, че съм в правото си да искам да са коректни с мен. Има много начини, по които можеш да накараш някой да свърши нещо допълнително, но определено не е този да му бавиш заплатата или изобщо да не му заплатиш за извънредния труд,

За жалост има много некоректни фирми в България, които със всеки ден ме изумяват как успяват да измислят нови и нови начини да вземат парите на хората!

Не бъдете толкова негативни, на всеки му трябва опит, за да направи някакъв стаж и да се издигне след това. Все пак ако никой не наемаше хора без опит, нямаше да си намерите работа.