TTEC Eastern Europe EAD /img/frontend/nomap.png"

TTEC Eastern Europe EAD

Въпреки ентусиазма, с който започнах работа при тях и страшно бързото ми навлизане в нещата, ТТЕК успяха да ме разочароват и да ме накарат да се чувствам отвратително. Не мисля, че подхода “да наемем човек, който да свърши работата за 5-6 месеца и после да му кажем Чао, с адски тъпото и безсмислено извинение” е най-правилното решение за която и да е компания. Искате лоялност към фирмата от служителите, а вие-представителите на фирмата- постъпвате толкова нелоялно и непрофесионално, че чак ми се повръща.

Меко казоно УЖАСНА работна среда!
Мръсен гнусен офис.
Хората са от провинцията и имат селски злобни
Вълнения наемат се провинциалисти слабо грамотни хора които амбицията им е от село да дойда да работят каквото и да е било с предишна длъжност продавачка сервитьорка и тн.
На интервюто създават впечатление за сериозност и амбиция но ме се заблуждавайте по зле са и от вас 100%
Говори се на диалект хората от София не са им приоритет
Хората на “по-горни” позиции си играят огри гледат си телефоните фейсбук лайф стеиймове по цял ден но ако ви се наложи да говпритв с ваш близък з анещо важно или д аотговпроте на съобщение ще ви се направи забележка
Постоянно се обяснява че няма работа а работа има независимо колко добре работите няма значение ако сте амбициозен темпераментен тях ще ги подразни защото те са сеикнали да КЛОФЧАТ” пред екраните и д апушат цигари по цял ден имитирайки дейност
Адекватните хора не се задържат няма капацитети
Лоша хигиена на работното място мръсни диспенсъри за вода никакви условия адекватни бонуси няма ако ви пуснат хоум офис почват хора на които не им е работа да ви ръководят да ви се правят на интересни и да си избоват комплексите
LOW LOW LOW LEAVEL!
Много недостойни хора без никакви умения които са груби и лоши.

Customer support representative with Russian.
ТТек е загуба на време. Нямат никакъв мениджмънт и организация, тъй като тийм лидерите и тийм мениджърите са извън страната. Имат практиката да уволняват в последния ден на изпитателния срок, независимо колко високи (отлични) показатели имате. При уволняването ще ви кажат "Нищо лично, просто бизнес".

Супер микромениджмънт и се чувстваш подтиснат. Натоварването не отговаря на заплащането. Няма бонуси или сигурност - използват те докато има нужда и после ЧАО без обяснения. Иначе има и свежи колеги, но текучеството е голямо.

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.

Съгласен съм с теб, Виктор! На мен дори не ми платиха за последния ми работен месец.

Труда на служителите в тази фирма изобщо не се цени... използват те, докато имат полза и после те уволняват без да ти дадат основателна причина.

Здравейте, какво мислите за фирмата?