ТМФ СЪРВИСИЗ ЕООД /img/frontend/nomap.png"

ТМФ СЪРВИСИЗ ЕООД

1 точка от 37 мнения

Как може такива компании да съществуват... Възмутена съм от държанието към работниците и подигравателното заплащане .. ИЗМАМНИЦИ!!

Боклуци... Как може толкова долно да използвате хората и да ги лъжете, докато ги гледате в очите.. Не ви е срам!

Подли работодатели. Наистина искат да ви излъжат и да ви вземат парите . Подиграват се с труда на хората. Чувам само негативни мнения за фирмата. Как може да съществува подобна фирма ...

Не се занимавайте с тях, не са стока. Не се държат подобаващо с клиентите си, едва ли не се подиграват с тях. И последно, но никак не на последно място, НЕ ИЗПЛАЩАТ ОБЕЩЕТЕНИЯ!

Честно казано не съм доволен от услулите им и ще потърся друга фирма.

Ще се постарая да бъде максимално кратък със описанието на досегашния ми опит в компанията.Общо взето представете си че работите в плантация за памук. Работния ден ви започва от 6 тъй като трябва да се подготвите за работа и приключва в 17:30 но уви в обявата и интервюто пропускат да ви кажат че ако си тръгнете преди 19:00 ще бъдете уволнени публично за пример на всички останали. По време на работа цари постоянно напрежение и страх да не сте поредния изгонен тъй като при назначаването ви дават договор за обучение и разбирасе нямате никакви права. Силно бих посъветвал всеки кандидат да цени своя труд и своето време, не си струва да работиш като роб за 800 лв.

Здравейте, може ли мнение за фирмата ?