АКСЕС ФАЙНАНС ООД /img/frontend/nomap.png"

АКСЕС ФАЙНАНС ООД

1 точка от 33 мнения

ние:

Като вече бивш служител ще кажа че имаш едно обучение което е две седмици говорите едно и също на теория практика 1 ден след това те оставят сам помагат ти но през скайп. Ту са там ту ги няма след време ако искаш да попиташ нещо трябва да питаш колегите ако пита организаторите които отговарят за теб се почва едно чудене как така не знаеш нищо че те никога не са ти го казали или са го казали 1 път със всичката тази и информация на куп. Един ден са много доволни от теб на другия ден те освобождават без да те информират къде грешиш и да се поправиш. Система на работа нулева. Под всякаква критика са и скриптовете. Трябва да се учиш сам. НЕ СЪМ ДОВОЛЕН

Не започвайте работа в тази фирма, ако не желаете да се превърнете в роби. В тази фирма работят толкова мързеливи хора, които чакат такива като вас, да ги носят на гърба си. По цял ден пушат цигари, и правят само клюки и интриги. Злобата е на свръх ниво, въпреки, че пред вас се правят мили очички. Не си причинявайте излишни главоболия!

Здравейте!
Ето начин как да си докарате малко странични доходи от интернет:
Вече две години си цъкам тези сайтове и си докарвам между 300 и 550$ на месец в зависимост от цената на Bitcoin. В началото доходите с много малки но ако успееш да си развиеш акаунта на МАХ може да си заработиш доста добри пари.

Не ми допадна нито средата в коята работех, нито хората с които работех, нито пък шефът. Аз съм доста позитивен човек, а тази фирма постоянно ми подтискаше и ме караше да се чувствам едва ли не като загубеняк... , е не искам да обидя никой от бившите си колеги - просто изразявам мнение.

Крайно разочарован съм от колегите си, всички бяха тотално незаинтересовани от всичко случващо се във фирмата и гледаха просто да отбиват номера всеки ден, аз се опитвах да давам най-доброто от себе си и когато исках да ми повишат заплатата след 3 месеца познайте какво се случи - отговориха ми, че това е тавана на заплати и няма какво повече да искам... чак тогава разбрах защо никой нищо не прави.

Съгласен съм с теб, Виктор! На мен дори не ми платиха за последния ми работен месец.

Труда на служителите в тази фирма изобщо не се цени... използват те, докато имат полза и после те уволняват без да ти дадат основателна причина.

Здравейте, какво мислите за фирмата?

Не ми трябваше да се занимавам с тези хора. Самочувствието им е до небето, но уви без покритие!

Възмутена съм от отношението във фирмата. Според мен лично комуникацията работодател - служител изобщо я няма … А и заплащането не е нещо кой знае какво.