СЪНРАЙЗ ХОТЕЛС ООД /img/frontend/nomap.png"

СЪНРАЙЗ ХОТЕЛС ООД

2 точки от 1 мнение

Така уговорих си дата за започване на работа във въпросната фирма като спасител.
Отивам настаняването е в Бяла в бунгала (не беше спомената). Бунгалата са без отопление, малки са и условията са ужасни. Освен това са пълни с бразилци.
Уговорените обяд и вечеря не бяха спазени. Оказа се без вечеря. Обядът се готви от мургави бабета от Сливенски затвор (бразилки). Досещате се сами за хигиена и качество.
Оплаках се. Премистиха ме в стария Сънрайз, където бях работил преди 8 години. Оказа се, че съквартираните, при които ме набутаха са роми от селата, които обичат да си „пошмъркват“. Това е основната причина да се махна от там, мразя наркомани.

Викат те 1 месец преди да отвори хотела, за да вършиш всякакви работи. Радвам се, че успях да издържа няколко дена и да се разкарам от това гадно място.