Фондация Развитие 21 /img/frontend/nomap.png"

Фондация Развитие 21

1 точка от 11 мнения

Това е моето

айде стига де, фондацията прави доста добри неща, не всичко е черно -  http://paper.standartnews.com/bg/article.php?d=2009-10-26&article=265605

Много умно от страна на "Развитие 21"! Да съберем още пари за Кр. Горсов, че горкият е закъсал и няма с какво да играе в казиното! В крайна сметка не сме виновни, че е пуснал разхайтената си дъщеря с някакъв сутеньор на море. Греховете на родителите падат и върху децата им, пише го в Библията!

Бедна ви е фантазията. Не стига, че малко (ама много малко) плащат, ами не го и плащат и те правят на маймуна за да им се молиш да си получиш парите. Изпитват адски кеф от това. Сигурно имат и полюции. Корпорацията е фантом който се издържа от наема на сградата. Ако искате да работите за без пари и да не си получите последната заплата - заповядайте в Топспорт (вестника и сайта). А и в другите им сайтове.

Комсомолският секретар Александър Александров - Татко Барба, решил от комунизъм да строи капитализъм. Заради изкривените му представи обаче е построил нещо като обществото в древен Египет. Робите по цял ден да влачат камъни и тухли. Вижте какво става в момента в Топспорт. напускат 7 човека едновремено. За 4 години откакто съществува вестникът е сменен абсолютно целия персонал, включително и чистачките. Мениджърският екип в развитие не търпи някой по-умен от тях и ако се появи такъв започват с интригите. Ако си търсиш правата - уволнение. А уважение? Ами за последното коледно парти кувертът беше 40 лева, а 13-а заплата или премии - никакви. Сетете се.

Развитие е куха структура, в която работникът е роб. Лъжат го с парите, заплащането е мизерно. Затова и текучеството е толкова голямо. Съвсем нормално, когато си тръгваш след предизвестие, е да не ти платят последната заплата, както става в Топспорт и Нюз.бг. Много слаб мениджърски състав от трима пълни профани, но верни до гроб на боса. С две думи: не работете за тях, ще ви измамят със сигурност.

Работих две години в сайта Топспорт.бг и в. Топспорт. И досега не мога да си обясня защо стоях толкова време там, при положение че и за слепите и малоумните е видно какви са условията. .... Но няма повече да говоря за шефовете - който е бил там, знае за какво иде реч. Заплащане - аз бях с една от най-високите заплати и се махнах, другите след мен се сменят почти всеки месец. Ужасяващо текучество на кадри. Уважение - почти нулево. И то от "шефове", които едва са завършили 12-и клас. Привилегии - НИКАКВИ! Дори да си скъсаш задника от бач - нищо. Фирмена сигурност - фирмена какво? Моля? Работиш колкото можеш повече. Нищо, естествено, не се заплаща допълнително ;) Развитие - почти нулево. Местоположение - на майната си в Бъкстон. За голямо учудване, доста хора се лъжат да ходят да работят там, както и аз. Има и доста свестни, но те бързо разбират къде се намират и си тръгват. Ако искате да получавате половин заплата, а да работите за четирима - "Развитие" е вашето място :)

Средата за работа от години е лоша заради ръководството.Така че тя винаги ще си остане така неприветлива. Понякога обаче там попадат случайно добри професионалисти, които след напускането на фирмата иамът успехи.

По лошо място за работа едва ли може да съществува. Типичен пример за "еволюция" на един приватизационен фонд. Шуробаджанащината е фирмена политика. Който може се спасява. Остават безгласните букви чакащи пенсия.

От моя личен опит там мога да ви кажа, само че там е много зле само името дето малко може да те подлъже иначе там както повечето българи - тарикати се опитват да правят пари без да инвестират такива. За уважение привилегии ... какво е това ?